Чим і як можна відмити знімну і незнімну кришку мультиварки?

Про те, як відмити кришку мультиварки, повинен знати кожен власник цього зручного і багатофункціонального пристосування для приготування їжі. Адже навіть при якісному і правильному догляді за його чашею через деякий час у готової їжі можуть з'явитися неприємні або зайві нотки.

Чим і як можна відмити знімну і незнімну кришку мультиварки?

У більшості випадків причиною такого розвитку подій є саме ігнорування того моменту, що внутрішню частину кришки теж потрібно регулярно мити. Не варто турбуватися завчасно, є кілька підходів до обробки функціональної поверхні, які здатні все нормалізувати.

Як діяти, якщо кришка знімається?

Найпростіше власникам тим моделей, на яких передбачена знімна кришка. У цьому випадку досить зробити наступне:

Чим і як можна відмити знімну і незнімну кришку мультиварки?

  • Беремо нейтральний гель для миття посуду, м'яку тканину, теплу (але не гарячу) воду.
  • Гель розводимо у воді, отриманим розчином акуратно промиваємо проблемну поверхню, намагаючись не зачіпати місце кріплення і гумові бордюри. Якщо потрібно, можна залишити склад на кришці на кілька хвилин. Категорично заборонено замочувати виріб, це може пошкодити його кріпильну систему.

Порада: Внутрішні частини пристрою зазвичай виконані з такого матеріалу, який легко відмивається від будь-яких видів бруду, навіть від жиру. Тільки діяти потрібно відразу після використання апарату. Якщо кожен раз після приготування їжі мити не тільки чашу вироби, а й акуратно протирати внутрішню поверхню кришки, необхідності в її цілеспрямованої чищенні навіть не виникне.

Чим і як можна відмити знімну і незнімну кришку мультиварки?

  • Після досягнення потрібного результату змиваємо з поверхні мильну піну. Не рекомендується наносити на матеріал гель в чистому вигляді, його потім дуже важко повністю видалити!
  • Гумові вставки акуратно протираємо трохи вологою тканиною без миючого засобу. Висушуємо деталь рушником і одягаємо його назад на вимиту і просушену мультиварку.

Чим і як можна відмити знімну і незнімну кришку мультиварки?

Обов'язково потрібно переконатися в тому, що в кріпильну систему не потрапила рідина. Інакше це призведе до накопичення в цій зоні бактерій і навіть швидкого псування матеріалу. Якщо це допустити, то доведеться купувати новий апарат, тому що відновити старий буде ненабагато дешевше.

Що робити з незнімної кришкою?

Щоб очистити модель зі стаціонарної кришкою, доведеться трохи помучитися. Зробити це можна одним з таких способів:

  • З парової ванни. На дно пристосування наливаємо склянку води, видавлюємо в рідину трохи свіжого лимонного соку. Закриваємо кришку і на 15 хвилин запускаємо агрегат, використовуючи режим «Варка на пару». Тепер кришку можна очищати. Для цього досить використовувати гель для миття посуду, але, щоб не зіпсувати пристосування, його корпус доведеться звернути целофан і повернути так, щоб чищенні піддавалася тільки кришка. Обов'язково змиваємо піну з поверхні і максимально просушуємо оброблені ділянки рушником.
Цікаве:  Як в домашніх умовах простіше всього почистити клавіатуру комп'ютера?

Чим і як можна відмити знімну і незнімну кришку мультиварки?

  • За допомогою господарського мила. Для більш агресивного підходу нам потрібно намилити вологу ганчірку господарським милом і акуратно обробити кришку, намагаючись залишити поза увагою інші деталі. Після того, як вдалося позбутися від жиру, беремо чисту ганчірку, зволожуємо і змиваємо піну. Даний підхід хоч і дає оптимальний результат, має свій мінус — від запаху господарського мила буде не так просто позбутися.

У разі крайньої забруднення наведені підходи можна об'єднати. Проти такого не встоїть навіть сама застаріла бруд.

Якщо чищенням кришки тривалий час нехтували, то швидше за все за гумовими вставками збереться жир. Для його видалення можна використовувати зубочистки або ватяні палички. Тільки діяти потрібно акуратно, щоб бортики і після обробки прилягали до поверхні також щільно.

Корисні матеріали

Close