Чим і як можна за кілька секунд прибрати наклейки з холодильника?

Дуже часто поверхню новеньких холодильників «прикрашають» рекламні або інформаційні наклейки від виробника, які зовсім не поєднуються з інтер'єром кухні, і їх доводиться видаляти в домашніх умовах. Крім цього, маленькі діти із задоволенням розміщують на білій і чистої дверцятах приладу численні яскраві стікери, які теж не завжди радують батьків.

Чим і як можна за кілька секунд прибрати наклейки з холодильника?

Справитися з ситуацією можна, але, якщо потрібен дійсно хороший результат, доведеться постаратися, інакше залишаться сірі сліди, обривки паперового шару або клей. Існує кілька способів впливу, які допоможуть очистити дверцята, не пошкодивши емаль холодильника, не змінивши її первісного відтінку.

Засоби, за допомогою яких можна видалити найстійкіші наклейки

Пропоновані способи однаково дієві при видаленні свіжої наклейки або залишків старого стікера. Якщо спочатку вдатися до одного з них, клей відійде з поверхні разом з паперовою основою, і не потрібно буде потім думати, як прибрати липкі сірі плями.

  • Гаряче повітря. Цей підхід практикують навіть в магазинах бутового техніки. Для створення потрібного ступеня нагріву використовується звичайний фен. Спочатку розводимо в теплій воді трохи нейтрального миючого засобу і наносимо цей продукт на наклейку, ретельно змочуючи матеріал. Далі беремо фен, не чекаючи, поки маса просохне, і починаємо її нагрівати. Через пару хвилин намагаємося видалити паперову основу і клей за допомогою вологої ганчірки або м'якої губки. Маніпуляцію можна повторити кілька разів.

Чим і як можна за кілька секунд прибрати наклейки з холодильника?

Порада: Не варто використовувати в процесі чистки такі «перевірені» інструменти, як металеві губки, зубні або нейлонові щітки і наждачний папір. Вони допоможуть прибрати всі ознаки забруднення, але при цьому обов'язково зашкодять емаль.

  • Ластик. Спочатку поверхню ретельно воложимо теплою водою з розведеним в ній м'яким миючим засобом. Потім чекаємо, поки все це повністю висохне і відтирати звичайним шкільним гумкою (м'якої стороною). Працюємо уважно, намагаючись з першого разу прибрати весь клей, щоб потім не боротися ще й з плямами на дверцятах холодильника. Особливо стійкі освіти допускається попередньо змочити не водою, а рідиною для зняття лаку, тоді паперова маса буде відходити ще швидше.
  • Препарати для видалення скотча і маркера. Це професійні засоби для прибирання, без проблем усувають будь-які наклейки. Єдина незручність в тому, що продаються вони в досить об'ємних флаконах, а витрачаються досить повільно. Вдатися до такого підходу варто тільки в тому випадку, якщо інші методи не допомагають.

Чим і як можна за кілька секунд прибрати наклейки з холодильника?

  • Рослинна олія. Дуже ефективний і при цьому щадний спосіб очищення дверцята холодильника. Змочуємо складом ватний диск, який прикладаємо до поверхні наклейки і чекаємо пару хвилин. Через зазначений час етикетка повинна без проблем відійти, не залишаючи після себе на поверхні клей. Масляні сліди змиваємо теплою водою з додаванням засобу для миття посуду.
  • «Сухий» метод. Якщо наклейка ще свіжа, просто віддираємо її. Вони зазвичай відходять без проблем, залишаючи після себе клейовий слід. Тоді беремо цю ж етикетку або скотч, приклеюємо до проблемних ділянок і різко відриваємо. У випадках, коли ми вже встигли намочити папір, але нічого не відбулося, чекаємо, поки ділянку висохне і продовжуємо обробляти його скотчем.
Цікаве:  Чим відрізняються LED телевізори від звичайних ЖК панелей і коштують вони своїх грошей?

Чим і як можна за кілька секунд прибрати наклейки з холодильника?

Практика показує, що наведені підходи діють безвідмовно. Потрібно тільки проявити трохи терпіння і ретельно опрацювати поверхню, не залишаючи навіть найменших слідів клею.

Підходи, які допоможуть усунути залишки клею з поверхні

Деякі наклейки відходять з гладкої поверхні дверцята холодильника без будь-яких проблем, і господині швидко забувають про це. Правда, через деякий час на цих ділянках починають формуватися сірі сліди. Це відбувається тому, що на період до закінчення безбарвний клей сідає пил. Прибрати такі освіти іноді навіть складніше, ніж цілі стікери. Допомогти можуть наступні підходи:

  • Ластик. В цьому випадку не потрібно нічого мочити, просто акуратно і методично відтирати з поверхні холодильника все прояви бруду. Спочатку клей не піддаватиметься, але потім почне скочуватися в кульки, які можна видалити вручну.
  • Рідина для зняття лаку або ацетон. Сліди від наклейки ретельно змочують обраним складом, щоб маса розмокла. Після цього відразу починаємо відтирати продукт м'якою ганчіркою. При необхідності наносимо ще трохи рідини і працюємо, поки все не зійде. За цілісність емалі при такому підході можна не переживати. Агресивний компонент усуне тільки клей.

Чим і як можна за кілька секунд прибрати наклейки з холодильника?

  • Спеціальні спреї. Вони створені на основі розчинників, які без проблем справляються з багатьма забрудненнями. З огляду на той факт, що активний склад розпорошується, а не наливається, продукт не втрачає своїх якостей і може зберігатися тривалий час. Його взагалі вигідно мати в господарстві.
  • Спирт / оцет / антистатик. Наносимо обраний засіб на місце, з якого вдалося видалити наклейку. Можна відразу починати терти поверхню або почекати кілька хвилин, поки маса подіє на клей і розчинить його.
  • Очищувач для бітумних плям. Хоч у рідини і досить різкий запах, вона допомагає прибрати всі ознаки забруднення з поверхні дверцята буквально за кілька секунд, не пошкодивши при цьому емалі.

Для процесу чистки рекомендується організувати доступ свіжого повітря в приміщення, тому що багато перераховані кошти мають вираженим запахом і можуть доставити істотний дискомфорт.

Корисні матеріали

Close