Чому ставити телевізор на холодильник можна, але не потрібно

Коли господиня планує дизайн своєї кухні, перед нею часто постає питання, чи можна ставити телевізор на холодильник. В інструкціях до більшості морозильних агрегатів конкретно сказано, що їх кришка не полку і не призначена для установки будь-яких предметів, особливо побутової техніки. Незважаючи на заборону, багато сімей ставлять на холодильник телевізор, мікрохвильову піч, хлібопічку. Давайте розберемося, як правильно встановити кухонне обладнання.

Чому ставити телевізор на холодильник можна, але не потрібно

Як електроприлади впливають один на одного

У деяких холодильниках нового покоління є вбудований телевізор, але в цьому випадку виробники розрахували всі шкідливі впливи подібного сусідства і встановили захист. Сучасні розробники розуміють, що кухня буває просто переповнена всілякими електромагнітними полями, і створюють моделі з урахуванням таких умов.

Якщо на вашій кухні стоїть холодильник не першої молодості, та й телевізор теж старенький, можуть відбутися такі неприємності:

  • при накладенні електромагнітних хвиль посилюється випромінювання;
  • збільшується навантаження на механізми;
  • старий холодильник вібрує, це недобре і для монітора, і для очей;
  • важкий телевізор може деформувати кришку холодильника.

Ресурс Dream-Home-Ideas.com з'ясував у фахівців, що поломок, що виникли через такого розташування приладів, не відзначено. Дійсно, в день установки і довгий час після неї нічого не трапляється. Телевізор з холодильником чесно відслужили свій термін і вирушили на утилізацію. Тільки ніхто не знає, скільки б вони могли ще пропрацювати, якби стояли далеко один від одного.

Порада

Якщо на кухні найкращим місцем для телевізора ви вважаєте холодильник, придбайте сучасну модель морозильного агрегату з вбудованою плазмовою панеллю.

Якщо ви ніяк не можете обійтися без перегляду передач на кухні, можна поставити телевізор на спеціальну підставку. Зробіть для нього полку або повісьте на стіну за допомогою спеціальних кронштейнів. Володарі плоских легких моделей іноді хочуть повісити телевізор на холодильник. Цього робити точно не треба. Навколо морозильного обладнання відбувається активний рух, всі члени сім'ї часто відкривають і закривають дверцята. У такому випадку велика ймовірність упустити і розбити плазмову панель.

Чому ставити телевізор на холодильник можна, але не потрібно

Кухня без телевізора

Виникає питання, чи потрібен на кухні телевізор. Це особливе приміщення, там готуватися їжа, сім'я збирається за загальним столом. Не секрет, що більшість передач не сприяє гарному настрою: ток-шоу обговорює проблеми неблагополучних сімей, новини наповнені крижаний кров сюжетами. Вам приємно обідати, коли на весь екран показують ніготь, уражений грибком?

Хороші господині знають, що при приготуванні їжі потрібно зосередитися тільки на цьому процесі і ні на що не відволікатися. У цей час вони відключають навіть свій телефон. Якість страви багато в чому залежить від того, в якому настрої ви його готуєте. Будете ридати над проблемами героїв мелодрами або захопитеся кримінальним серіалом — не дивуйтеся, що їжа виявиться несмачною, а всі члени сім'ї довго відчуватимуть тяжкість в шлунку. Якщо телевізор стоїть на холодильнику, спокуса включити його дуже великий, і ви навряд чи приготуєте смачний і корисний обід.

Порада

Якщо вам нудно в тиші працювати на кухні, включіть радіо або плеєр з улюбленими мелодіями, які створять приємну емоційну атмосферу.

Медики не рекомендують під час їжі дивитися передачі, обговорювати серйозні питання або розмовляти по телефону. Відключіться від всіх проблем, насолоджуйтеся смачною їжею і не забудьте похвалити господиню. Поділіться приємними новинами, порадуйте один одного. Пропущені серії цікавого детектива можна потім подивитися в інтернеті.

Цікаве:  Чим відрізняються миючі пилососи від звичайних? Як вибрати відповідне виріб для квартири або будинку?

Кожна людина повинна сама вирішити, чи можна ставити телевізор на холодильник. Якщо вважаєте, що кращого місця годі придумати, подбайте про безпеку всіх членів сім'ї. Всі прилади повинні бути встановлені міцно і стійко. Додайте електричний шнур і кабель антени так, щоб їх не можна було випадково зачепити або смикнути. І все-таки частіше тримайте екран вимкненим, спілкуватися з рідними та друзями набагато цікавіше, ніж з персонажами серіалів.

https://youtube.com/watch?v=H9qHGBM1iE

Корисні матеріали

Close