Дезінфекція від тарганів — як це звучить на мові фахівців

Часто люди помилково шукають інформацію про те, як проводиться дезінфекція від тарганів. Звичайно, пошукові системи знайдуть якісь відповіді на питання, але багато ви не побачите. Краще позначити свою проблему правильно — і отримати повний список потрібних джерел. Служба дезінфекції займається знищенням збудників інфекцій, а паразитів виводять дезінсектор.

Дезінфекція від тарганів - як це звучить на мові фахівців

Чим небезпечні таргани

Будь-якій людині не сподобається, якщо він вночі захоче пити, включить світло на кухні і побачить, що розбігаються прусаків. Жахливо, якщо ви знімаєте для чищення килим зі стіни, а під ним знаходиться гніздо з великою кількістю комах. Соромно, якщо ви зустріли знайомого на вулиці, а він побачив, як на вашу пальто біжить тарган. Все це дрібні неприємності, шкода від паразитів значно серйозніше.

Такі комахи віддають перевагу виходити зі своїх укриттів вночі. Вони бігають по посуді, харчових продуктів. Перед цим вони могли побувати в сміттєпроводі, пробігтися по фекалиям тварин. На лапах залишилися частинки бруду разом з хвороботворними бактеріями.

З'ївши печиво, за яким пробіг тарган, ви можете проковтнути збудників серйозних хвороб:

  • дизентерії;
  • туберкульозу;
  • кишкових інфекцій.

Порада

За версією сайту Dream-Home-Ideas.com, в будинках з сміттєпроводом, продовольчим магазином або кафе на першому поверсі в більшості випадків водяться таргани. Для профілактики поставте на кухні пастки і завжди зберігайте харчові продукти добре упакованими в міцні пакети або посуд з надійною кришкою.

Коли таргани бігають по приміщенню, вони залишають свої фекалії, частинки хітинового панцира. Ці фрагменти висихають, розпадаються на дрібні частинки і при найменшому вітерці виявляються в повітрі. При вдиханні продукти життєдіяльності паразитів можуть викликати алергічну реакцію.

Дезінфекція від тарганів - як це звучить на мові фахівців

Чому боротьба з паразитами часто буває безуспішною

Біологи стверджують, що таргани — одні з найбільш живучих істот на нашій планеті. Якщо трапиться ядерний катаклізм і людство припинить своє існування, шестиногие паразити виживуть, мутують і заселять порожній світ. Вони вміють переживати і холод, і спеку, знаходять їжу і питво в самих незбагненних місцях. Не дивно, що своїми силами перемогти вусаті полчища дуже складно.

Проблема не в тому, щоб винайти дієвий отрута, — це питання хіміки вирішили вже давно. Отрутою потрібно правильно користуватися. Занадто токсичні речовини небезпечні для людей, що живуть в квартирі. При невмілому використанні ви піддаєте ризику не тільки себе, а й інших членів сім'ї та домашніх тварин. Після обробки потрібно провести ретельне прибирання, а якщо порошок повинен деякий час лежати біля плінтусів, є небезпека, що дитина доторкнеться його ручкою, а потім оближе пальчики.

Цікаве:  Підбірка дієвих способів позбавлення та боротьби від ос

Якщо ви погано обробите приміщення, частина комах виживе. Ці особи, як і їх потомство, придбають імунітет до отрути, яка не подіяв. Коли колонія розростеться, вторинне використання препарату не дасть результатів, потрібно буде купувати більш сильний засіб. А коли зараження охопить весь під'їзд в багатоквартирному будинку, боротьбу потрібно вести всім мешканцям одночасно, інакше ви просто будете ганяти комах з одного житла в інше. Зверніть увагу на оголошення біля входу. Можливо, хтось із активних мешканців вже пропонує всім, кому потрібно дезінфекція від тарганів, підписати колективну заяву.

Дезінфекція від тарганів - як це звучить на мові фахівців

Як підготуватися до приходу дезінсектор

Якщо ви застали заселення паразитів в житло на самому початку, поки колонія не встигла розростися, можна спробувати знищити її своїми силами. Коли паразити атакували всю квартиру, в величезних кількостях бігають по підлозі, потрібно викликати фахівців. Навіть якщо ви помилково запитаєте, де знаходиться дезінфекція від тарганів, санітарні служби вкажуть потрібний кабінет. Якщо комахи натовпом біжать із сміттєпроводу, атакували майже всі квартири, зверніться в керуючу компанію, щоб вона організувала одночасну обробку житлових приміщень і під'їзду.

Перед приходом представників санітарної служби підготуйте квартиру до обробки. Відсуньте меблі від стін і проведіть генеральне прибирання. Чим ретельніше ви промиєте і очистіть усі куточки, тим більше яєць паразитів знищите. Далі виконайте наступні операції:

  • герметично запакованими всі продукти і винесіть їх і харчовий посуд на балкон;
  • заклейте вентиляційні решітки;
  • подивіться, чи немає щілин в місцях проходу комунікацій, і закрийте їх.

Коли бригада закінчить обробку приміщення, обов'язково отримаєте у фахівців інструктаж щодо подальших дій. Залежно від застосовуваних засобів вам можуть порекомендувати на деякий час покинути квартиру. Дізнайтеся, через який період потрібно буде зробити прибирання, змити весь препарат або залишити його в деяких місцях.

Дезінфекція від тарганів - як це звучить на мові фахівців

Професіонали проти паразитів

При оформленні замовлення заздалегідь обговоріть, який препарат буде застосовуватися. Якщо ви звернулися до фірми, що має ліцензію та державну реєстрацію, всі засоби у них повинні бути сертифіковані і дозволені до застосування в житлових приміщеннях.

Вам можуть запропонувати:

  • гелеві препарати — найефективніший, а й найбільш дорогий спосіб;
  • мелкодисперсное розпорошення, при якому спеціальне обладнання генерує туман;
  • порошки;
  • аерозолі.

Фахівці знають, де зазвичай мешкають і пересуваються таргани. Обробці піддаються всі затишні куточки за меблями, побутовими електроприладами та санітарно-технічним обладнанням. Інсектицид обов'язково наноситься на будівельні конструкції по всьому периметру приміщення, щоб перекрити шлях паразитам, приповзав від сусідів.

Цікаве:  Способи позбавлення від білизняних вошей, доступні в домашніх умовах

При замовленні повідомте менеджеру про всі свої умовах: чи є в будинку алергіки, вагітні жінки або лежачі хворі. Якщо у вас немає бажання проводити підготовчі роботи і прибирання після дезінсекції самостійно, дізнайтеся, чи немає такої послуги в їх прейскуранті. Деякі фірми за окрему плату зроблять все своїми силами.

Дезінфекція від тарганів - як це звучить на мові фахівців

Скільки коштує дезінфекція тарганів

Щоб не наражати на небезпеку здоров'я членів сім'ї, звертайтеся тільки в офіційні служби. За оголошенням на стовпі обробку можуть зробити дешевше, тільки хто загине після неї: таргани або ви — велике питання. Пам'ятайте, що кваліфікований фахівець повинен знати все про препарати, якими користується, і про сам процес роботи. Якщо ви робите замовлення по телефону і співрозмовник відповідає, що дезінфекція тарганів — його коник, відразу вішайте трубку. Справжній професіонал знає, як називається справа, якою він займається. На прощання можете запитати, яким же способом він збирався продезінфікувати комах.

Вартість роботи офіційної фірми залежить від регіону, площі приміщення, використовуваного препарату і багатьох інших умов. Розраховуйте на суму від 800-900 рублів, за ці гроші деякі компанії не тільки проведуть обробку, але і дадуть вам письмову гарантію, в який період комахи більше не з'являться. Аерозольний балончик коштує дешевше, тільки при невмілому використанні труїти паразитів доведеться кілька разів. Порахуйте вартість препаратів, свої витрати праці і нерви.

Якщо ви при розмові з менеджером помилково запитали, скільки коштує дезінфекція тарганів — не дивуйтеся, вам можна пробачити. Смартфонами і планшетами користуються і пенсіонери, і домогосподарки, хоча половина з них не знає всіх термінів, пов'язаних з роботою гаджетів. Зате коли в визначеннях починає плутатися фахівець, слід задуматися і про його кваліфікації, і про репутацію фірми.

Якщо вашу квартиру атакували таргани, клопи або інші паразити, не витрачайте час на марну боротьбу з ними, зверніться до фахівців. Ви заплатите гроші один раз, зате квартира буде оброблена якісно, ​​комахи більше не турбувати вашу спокійне життя. Професіонали знають, які кошти годяться для житлових приміщень, а які — для гаражів і складів. Нічиє здоров'я не постраждає, а дезінфекція від тарганів насправді позбавить вас від рознощиків інфекції.

https://youtube.com/watch?v=vQVC50v54n

Корисні матеріали

Close