Як боротися з вошами на кухні?

Мошки на кухні з'являються досить часто. Притому буває їх настільки багато, що це видовище викликає жах. Вони можуть щільно обліпити каструлі з киселем, вазу з фруктами, пляшку з солодким напоєм і багато іншого. Але дуже страшно, коли вони перебираються в ванну і обліплюють там все шафки. І незважаючи на те, що мошки — дрібні комахи, вони можуть принести масу неприємностей.

Як боротися з вошами на кухні?

Що призводить до появи мошок на кухні?

Насправді факторів, які сприяють появі мошок в квартирі, не так багато.

  • Кімнатні квіти. На них часто живуть маленькі комахи чорного кольору. Дорослі особини не несуть небезпеки для рослин, але їх личинки можуть надати згубну дію. Грибні комарики з'являються з-за високої вологості, тому не рекомендується тримати квіти на кухні. Їх полив також не повинен бути рясним.
  • Виникнення гнили на фруктах, ягодах, овочах. Як правило, в цьому випадку комахи також з'являються на кухні і обліплюють підгнилий плід практично повністю.
  • Не зможуть уникнути появи мошок і ті, хто не стежить за чистотою своєї квартири. Притому цих комах можуть залучити як кілька фруктових плодів, закотилися в затишний куточок, так і стара ганчірка, яка потрапила за раковину.
  • Якщо у вас в квартирі є домашні улюбленці (кролики, папуги), то мошки можуть оселитися в їх клітці. Це пов'язано з тим, що в тирсі можуть бути залишки їжі тваринного.
  • Якщо не чистити каналізацію вчасно, то в трубах може зібратися гнильний наліт, який дуже подобається комахою.

Порада

Перед тим, як приступити до знищення цих шкідників, необхідно визначити, чому вони з'явилися саме у вашій квартирі. Часом, якщо пропадає джерело їх появи, вони також зникають.

Як боротися з вошами на кухні?

Попередження появи мошок

Мошки на кухні виникають тільки в тому випадку, якщо є умови для їх життєдіяльності. Тому не слід допускати того, щоб з'являлися ці умови. Для цього необхідно регулярно виконувати профілактичні заходи. В першу чергу, потрібно звертати увагу на чистоту сміттєвого відра. Крім того, очищення можна викидати не в саме відро, а в спеціальний пакет, який в нього поміщається. Тому не потрібно буде постійно відмивати цю ємність від забруднень, оскільки наповнений пакет можна буде легко видалити.

Цікаве:  Як вивести вошей - основні способи

Щоб не завелися мошки, не потрібно забувати і про систематичної вологого прибирання в цьому приміщенні. Завжди слід прибирати крихти та інші залишки їжі зі столу. Якщо в квартирі є кішка або собака, то обов'язково потрібно кожен день чистити або навіть мити миску улюбленця. Ні в якому разі не можна залишати брудний посуд на ніч в раковині. Фрукти і овочі краще зберігати в холодильнику.

Багато також не знають, звідки беруться мошки. Насправді прилітають вони з вулиці або від сусідів. Тому потрібно стежити за тим, щоб були закриті вікна, вентиляція (особливо влітку). Якщо в приміщенні жарко, то можна встановити на вікна москітну сітку, через яку комахи також не зможуть проникнути в квартиру.

Як боротися з вошами на кухні?

Боротьба з вошами

Існує багато причин, через які з'являються мошки на кухні. Як позбутися від них, на жаль, знають не всі. В першу чергу необхідно усунути причину, що сприяє їх виникненню. Якщо після ретельного прибирання приміщення не з'явилося ніяких результатів, то можна скористатися і іншими способами.

Як боротися з вошами на кухні?

установка фумігатора

Одним з найпростіших методів боротьби є установка фумігатора. Вже через пару годин комах стане набагато менше, а через добу їх практично не залишиться. Але повністю мошки навряд чи зникнуть. Тому для кращого результату рекомендується використовувати липку стрічку, яка зазвичай застосовується для лову мух. Щоб швидше позбутися від комах, можна змастити стрічку вином, запах якого буде їх залучати.

Як боротися з вошами на кухні?

Пастки для комах

Щоб вивести дрозофіл, можна спорудити для них спеціальну пастку. Для цього необхідно взяти баночку з широкою шийкою і налити в неї розчин, який готується наступним чином.

  • Взяти по 2-3 ложки води і яблучного оцту і розмішати. Оцет привертає дрозофіл, тому вони будуть летіти на приманку, опиняючись в пастці.
  • В отриманий розчин додати кілька крапель засобу для миття посуду.

Щоб комахи не змогли покинути пастку, необхідно вставити в банку паперову воронку. За рахунок цього вхід буде досить широким, а вихід — вузьким. Міняти розчин потрібно раз в 2-3 дня, так як через цей час його запах вже не приваблює комах. Якщо немає яблучного оцту, то можна використовувати залишки від фруктових соків, компотів, киселів.

Можна зробити ще більш просту пастку, для створення якої необхідно взяти поліетиленовий пакет, в який поміщається шматочок солодкого фрукта. Його не потрібно закривати на ніч. До ранку в ній повинно зібратися величезна кількість комах. Щоб позбутися від них, потрібно різким рухом закрити пакет. Тепер його можна викинути разом зі шкідниками.

Порада

Якщо мошок в квартирі стало так багато, що вони вже оселилися і в ванній, то вивести їх можна зазвичай водою. Слід змастити частина раковини або ванни джемом, а після того, як мошки зберуться в цьому місці, їх слід змити струменем води.

Як боротися з вошами на кухні?

інші способи

Відомо, що дрібні мошки дуже ласі на алкоголь. Тому зовсім небагато червоного вина, залишеного на дні пляшки, допоможе позбутися від цих шкідників. Пляшку потрібно залишити відкритою. Комахи намагатимуться підкріпитися вином, що і призведе до їх смерті. Вивести мошок можна і за допомогою пива, яке слід налити в широку посудину.

Цікаве:  Які засоби допоможуть швидко боротися з мухами?

Досить цікавий метод боротьби з дрозофилами — придбання квітки-хижака. Одним з найбільш популярних варіантів є венерина мухоловка. Звичайно, доглядати за таким рослиною непросто, але воно самостійно відловлює комах, що дозволить вивести їх за досить швидкі терміни.

Якщо ви не знаєте, як позбутися від мошок на кухні, то найлегше скористатися пилососом. Потрібно просто пропилососити місця, в яких найбільше скупчуються дрозофіли. Після цього контейнер для пилу необхідно витрусити, але робити це потрібно подалі від свого будинку.

Як боротися з вошами на кухні?

Кілька народних способів

Як відомо, дрібні мошки чуйно реагують на будь-які запахи. Тому необхідно зробити наступне.

  • Розігріти сковороду і насипати на неї трохи камфори. Коли вона почне випаровуватися, слід взяти сковороду і пройтися з нею по всіх кімнатах. Цей запах абсолютно нешкідливий для людини, але зате мошки його дуже бояться.
  • Вивести комах можна і за допомогою фруктових конструкцій. Необхідно взяти апельсин і увіткнути в нього паличку гвоздики. Розміщувати такі пастки потрібно у всіх місцях дислокації дрозофіл.
  • Взяти свіжі корені хрону і почистити їх. Після цього вони повинні бути залишені на відкритих місцях на кухні. Комах дуже дратує цей запах.

Щоб на кухні не завелися мошки, необхідно зробити так, щоб їм не було чим харчуватися. Так вони будуть шукати для себе більш сприятливе середовище. Рекомендується також закрити вентиляційні отвори, через які комахи часто проникають в приміщення, регулярно прочищати каналізаційні сливи.

Якщо самостійно не виходить позбутися маленьких «співмешканців», то можна скористатися допомогою спеціальних служб. Звичайно, їхні послуги коштують чимало. Та й взагалі, в процесі роботи дезінсектор використовують хімічні препарати, шкідливі для здоров'я. Тому вдаватися до цього способу боротьби з комахами потрібно тільки в крайніх випадках.

https://youtube.com/watch?v=BEy4RULjmP

Корисні матеріали

Close