Як довго можна зберігати в холодильнику печериці?

Вибір продуктів — відповідальне заняття. Господиням важливо знати не тільки те, як правильно вибирати гриби в магазині або на ринку, але і як зберігати свіжі шампіньйони. Вони широко поширені по всьому світу і заслужили любов як відомих шеф-кухарів, так і звичайних господинь. Друга назва цих грибочків — печериці. Легкий вишуканий смак і універсальність — їх незаперечні переваги. Їх використовують для приготування перших страв, випічки, гарнірів, солінь і салатів. Вони завжди є в наявності на прилавках магазина в будь-який час року.

Бажано готувати свіжі гриби відразу після покупки — це допоможе зберегти максимальну кількість вітамінів і корисних речовин, що містяться в продукті. Не всі знають, скільки користі несуть печериці організму людини:

  • зміцнення кісток і профілактика розвиток остеопорозу (вітамін D2);
  • поліпшення роботи нервово-м'язової системи (натрій);
  • зміцнення серцевого м'яза (калій);
  • нормалізація обміну речовин (фосфор).

Чим довше ви будете зберігати печериці, тим менше користі вони збережуть. Якщо після покупки у вас немає можливості відразу їх приготувати, можна зберігати печериці в холодильнику. Пам'ятайте, що термін зберігання у грибів невеликою. Це залежить не тільки від умов і температури, але і від їх свіжості.

Як довго можна зберігати в холодильнику печериці?

Як вибрати свіжі гриби?

Основне правило вибору свіжих грибочків — подивитися на капелюшок. Вона повинна мати рожевий або бежевий колір. Не повинно бути ніяких плям або надрізів. Якщо капелюшок потемніла — гриб перезрілий. Термін визрівання впливає на м'якість. Якщо зверху грибочок красивий і свіжий, загляньте під капелюшок. Її краї повинні примикати до ніжки. Якщо капелюшок початку завертатися і під нею видніються темні плями, то гриби зберігаються на прилавках магазина вже давно.

Злегка притисніть ніжку. Вона повинна бути пружною і не мати порожнеч. Понюхайте печериці — вони повинні пахнути лісом і свіжими грибами. Якщо ви відчуваєте кислуватий неприємний запах, вони давно зберігаються у продавця. Капелюшок повинна бути пружною і щільною. Якщо ви відчули слиз на її поверхні або вона втратила пружність, можна не сумніватися, що термін придатності такого продукту давно закінчився.

Вибираючи продукти на ринку, ви маєте можливість переконатися в свіжості кожного окремого грибочки, скільки б кілограм ви не купували. В супермаркетах під свіжими грибами можна виявити зіпсовані. Це вплине на термін зберігання всього лотка.

Цікаве:  Як правильно зберегти кукурудзу

Як довго можна зберігати в холодильнику печериці?

Як зберігати печериці?

Питання про те, скільки діб можна зберігати свіжі печериці в холодильнику, особливо важливий. Це впливає не тільки на їх зовнішній вигляд, але і на здоров'я людини. Небезпеку становлять потемнілі печериці, які зберігаються досить давно. Експерти стверджують, що оптимальний термін їх зберігання в холодильнику — доба. Іноді цього часу недостатньо, щоб встигнути приготувати грибну страву.

Деякі фахівці кажуть, що печериці зберігаються до 3 діб. Якщо дотримуватися всіх правил зберігання, то грибочки «проживуть» в холодильнику тиждень або навіть 10 днів (за умови покупки дуже свіжого продукту).

Варто взяти до уваги основні правила зберігання печериць.

  1. Оптимальна температура — 2-4 ° C. Якщо температура в холодильнику від 0 до 2 ° C, то гриби вдасться зберегти протягом 15 діб.
  2. Гриби повинні бути герметично упаковані: поміщені в закритий контейнер, поліетиленовий пакет або обмотані харчовою плівкою. На магазинної упаковці завжди зазначено, скільки можна зберігати продукт. Дотримуйтесь цих вказівок.
  3. Не можна мити і чистити печериці перед приміщенням на зберігання в холодильну шафу. Вони відразу потемніють, покриються слизькій плівкою і швидко пропадуть.

Як довго можна зберігати в холодильнику печериці?

Інші способи «продовжити життя» печериць

Якщо ви хочете зберегти свіжість печериць, існує три виходи:

  • заморозка;
  • маринування;
  • сушка.

Заморожувати можна сирі, підсмажені або проварені печериці. В такому випадку терміни зберігання зростуть до 6 місяців. Висушені грибочки зберігаються рік. Але з такого продукту можна приготувати далеко не всі страви. Він підійде для приготування супів і приправ. Мариновані печериці можуть зберігатися до 6 місяців завдяки оцту, що входить до складу маринаду.

Кожна господиня зобов'язана знати, скільки зберігається той чи інший продукт. Від цього залежить не тільки якість страви, а й здоров'я кожного члена сім'ї.

https://youtube.com/watch?v=XnlJwnNnGG

Корисні матеріали

Close