Як подовжити зливний і шланг для пральної машини?

Як подовжити зливний і шланг для пральної машини? Зараз пральні машини є майже в кожному будинку. Вони зовсім не сприймаються як дорогі речі. Швидше за їх цінують, як робочий інструмент, який дозволяє економити свій час і сили. Далеко не завжди при покупці нової машини люди заздалегідь замислюються над тим, куди вони її поставлять. А іноді буває так, що машинка виявляється більше, ніж те місце, яке передбачалося для цієї побутової техніки. В такому випадку, пральна машина може виявитися досить далеко від місця для зливу води або від труби до якої можна під'єднати шланг подачі води.

Як подовжити зливний шланг?

Як подовжити зливний і шланг для пральної машини? Зазвичай шланги бувають розміром півтора — два метри. Є оригінальний варіант. Суть його полягає в тому, щоб не подовжувати шланг, а купити новий довший і замінити.

У магазинах сантехніки або сервісних центрах по ремонту великої побутової техніки ви без проблем зможете придбати довший зливний шланг. Але якщо раптом його там не виявилося, то на допомогу нам прийде інтернет. Наберіть в будь-якій пошуковій системі фразу: «Купити довгий зливний шланг». І в пошуковій видачі знайдете те, що вам потрібно. Для заміни вам знадобитися частково розібрати корпус.

А якщо ви не хочете розбирати машинку і возитися з нею, то є інший варіант — просто подовжити старий шланг, додавши до нього ще один. Його ми так само легко придбаємо в магазині сантехніки або в ремонтом сервіс-центрі. Так само нам знадобляться спеціальні хомути і з'єднувач для зливних шлангів.

Взагалі ви можете обійтися і без хомутів, якщо з'єднувач щільно сяде. Але краще перестрахуватися. Знову ж вони і спеціальна трубка нам знадобляться, якщо ми не знайдемо нормальний з'єднувач. А якщо ми купили з'єднувач, то весь процес подовження шланга буде надзвичайно простий. Необхідно буде просто вставити обидва шланга в цей з'єднувач. І зафіксувати хомутами. От і все. Можна користуватися.

Як подовжити зливний і шланг для пральної машини? Якщо ж з'єднувач ми не знайшли, то в «бій» підуть трубка з тонкого пластику або товстої гуми і хомути. Трубка повинна мати такий розмір, щоб одягнутися на обидва шланга. Але бажано, щоб сиділа вона досить щільно.

Нам знадобитися надіти цю трубку на обидва шланга так, щоб вони з'єдналися приблизно в середині трубки. Вийшло з'єднання необхідно закріпити хомутами.

Для нормальної роботи машинки пральної машини шланг не повинен бути більше ніж 3, 5 метра.

При бажанні можна підшукати більш близьке місце для установки побутової техніки. Або наблизити сам слив за допомогою труби і послуг сантехніка. До речі, якщо ви маєте досвід в сантехнічної діяльності, то для вас це не велика проблема. Особливо якщо труби у вас не металеві, а пластикові.

Цікаве:  Як замінити активатор пральної машини

Відео про те, як подовжити зливний шланг.

//www.youtube.com/embed/MY1ltR5iWmI "

Як подовжити шланг?

Як подовжити зливний і шланг для пральної машини? Найпростіший варіант — це просто купити новий. Його так само можна придбати в сантехнічних магазинах. Змінюється він дуже просто і вам не знадобитися розбирати машинку. Просто відключаєте пральну машину від води, потім відкручує старий короткий шланг і прикручуєте новий. Потім відкриваєте кран і перевіряєте, чи не тече вода в місцях з'єднання. Зазвичай все проходить нормально. І пральна машинка може прати без проблем відразу після заміни.

Якщо ви не знайшли шланг потрібної довжини, що досить дивно, адже сантехнічних магазинів зараз дуже багато. Те можна подовжити шланг, додавши до нього ще один. Для цього вам необхідно купити латунний ніпель на три чверті дюйма. Він буде виконувати роль з'єднувача. Просто накрутіть на нього обидва шланга і вся робота виконана. Періть на здоров'я!

Корисні матеріали

Close