Як визначити розміри кутових диванів

Сучасну квартиру, будинок неможливо уявити без м'яких меблів. Особливе місце в ній займає кутовий диван. Він дозволяє оформити вітальню, забезпечити зручне розташування на кухні, заповнити кутовий простір.

Як визначити розміри кутових диванів

Сучасне оформлення інтер'єрів все більше прагне до максимальної функціональності і при цьому тяжіє до мінімалізму.

Як визначити розміри кутових диванів

Одним з найпопулярніших предметів меблів для облаштування вітальні в усіх куточках світу став кутовий диван.

Дивани розрізняються:

  • формою;
  • розмірами;
  • Механізмом трансформації;
  • Наповнювачами і оббивкою;
  • Додатковими атрибутами.

Як визначити розміри кутових диванів

Цей місткий, естетичний і неймовірно практичний елемент інтер'єру вибирають відомі дизайнери для складання обстановки ексклюзивних проектів.

Як визначити розміри кутових диванів

Виробники меблів не втомлюються вдосконалювати колекції, надаючи широкий спектр вибору розмірів, форм, колірних і фактурних рішень диванів.

Форми і розміри

Кутовий диван складається з двох частин: основний і бічний, міцно з'єднуються один з одним. Стандартна модель кутового дивана представлена ​​у вигляді букви Г, де розмір основної складової в два рази довше бічний. Така форма органічно виглядає при установці в кут, вона також використовується для розділення приміщення на зони.

Як визначити розміри кутових диванів

Істотна економія корисного простору житла при можливості розміщення кількох людей для сидіння.

Особливо затребувані красиві кутові дивани у формі півкола. При цьому потрібно враховувати, що такої моделі повинні відповідати і знаходяться в приміщенні інші предмети меблів.

Як визначити розміри кутових диванів

Більшість моделей оснащено функціями швидкої трансформації в зручне і містке спальне місце.

Вони також повинні мати вигнуті, плавні обриси. Завершуватися облаштування цієї моделі має установкою невеликого чайного столика, пуфів, крісел. Така форма вироби допомагає оптимально заповнити еркерниє простір у вітальні.

Як визначити розміри кутових диванів

Практично всі модифікації кутових диванів мають внутрішні порожнини для організації систем зберігання.

Виріб у вигляді літери П застосовується в великих приміщеннях. Важливе значення для такої форми становить розмір спального місця. Кутові дивани, що трансформуються в велике двоспальне ліжко шириною до півтора метрів, найбільш популярні. 70 см становить ширина одного спального місця, до 200 см — тримісній моделі.

Як визначити розміри кутових диванів

Можливість трансформації зовнішнього образу (модульні моделі), дизайнерська гнучкість.

Кутові дивани розрізняються і своїми габаритами. Перш за все, від площі приміщення залежать і розміри кутових диванів для вітальні. Габарити кутового дивана довжиною від 230 до 280 см, шириною від 150 до 180 см і глибиною від 55 до 90 см замовляються найбільш часто.

Цікаве:  Установка сушарки для посуду в шафу

Як визначити розміри кутових диванів

Широкий спектр стильових виконань, можливість підбору моделі для певного дизайну приміщення.

Розміри кутових диванів для залу можуть досягати в довжину і 406 см. Відповідно до побажань покупців може бути виготовлений і кутовий диван маленьких розмірів з довжиною 203 см. У виробі все має значення, в тому числі і глибина. Вузький кутовий диван, розміри якого менше стандарту, не має до затишку і відпочинку.

Як визначити розміри кутових диванів

У деяких помешканнях кутовий диван у вітальні служить постійним місцем для сну одного з домочадців.

Не рекомендується обладнати невеликі приміщення громіздкою, об'ємної меблями. Вона робить інтер'єр перевантаженим і безладним. Габарити кутових диванів, розміри яких перевищують стандартні, найбільш підходять для просторого залу.

Як визначити розміри кутових диванів

Інтенсивність використання розкладних механізмів необхідно буде враховувати при виборі моделі кутового дивана.

Невеликі моделі доцільніше встановлювати на кухні, в спальні. Розміщення також в приймальні керівника, в офісі, вони забезпечують комфортні умови для відвідувачів.

Як визначити розміри кутових диванів

Для того щоб вибрати якісну, надійну і максимально довговічну конструкцію дивана, важливо врахувати чимало нюансів.

Фактори, що створюють зручність і комфорт

Способи перетворення дивана в спальне місце досить різноманітні.

Як визначити розміри кутових диванів

Всі механізми наділені позитивними якостями і деякими недоліками.

Способи трансформації за допомогою механізмів:

  • Книжка і єврокнижка;

Як визначити розміри кутових диванів

Найпопулярнішим, простим в експлуатації і надійним механізмом є «єврокнижка».

  • Американська і французька розкладачка;

Як визначити розміри кутових диванів

«Розкладачку» не дуже зручно розкладати і в ній не передбачена зона для зберігання білизни або ковдри.

  • Викочування конструкція;

Як визначити розміри кутових диванів

Викатні дивани мають високу надійність і здатні прослужити кілька років навіть при дуже частому використанні механізму.

  • акордеон;

Як визначити розміри кутових диванів

При установці в малогабаритних кімнатах необхідно враховувати, що в зібраному вигляді конструкція досить компактна, а в розібраному займає багато місця.

  • Дельфін.

Як визначити розміри кутових диванів

При виборі розкладки «дельфін», необхідно буде звернути увагу на якість виконання роликів і кріплення висуваються частин.

Найбільш практичними і затребуваними залишаються єврокнижка і "дельфін".

Як визначити розміри кутових диванів

Такі дивани також досить зручні і практичні, крім іншого, дозволяють моделювати інтер'єр вітальні.

Сидіння і спинка дивана повинні бути пружними і м'якими. Ці властивості повністю залежать від наповнювача. Особливою жорсткістю і здатністю виносити великі навантаження має пружинний блок «Bonnell».

Як визначити розміри кутових диванів

Він підходить для людей з вагою більше 100 кг.

В інших випадках використовують пінополіуретан — синтетична речовина пористої структури з групи газонаповнених пластмас. Він еластичний і відмінно зберігає форму. Поліуретан з більшою щільністю використовується для бічних частин.

Цікаве:  Вибрати диван-ліжко від Ікеа

Як визначити розміри кутових диванів

Якщо вас влаштовує покупка дивана на НЕ тривалий час, то можна вибрати модель і з цілісним наповнювачем.

Вибір оббивних матеріалів дуже різноманітний і має безліч малюнків. Важливо, щоб форма і оббивний матеріал відповідали інтер'єру приміщення.

Як визначити розміри кутових диванів

При підборі оббивки для кутового дивана вам належить розглянути набагато більше варіантів і за якістю матеріалів, фактурі, і по колірній палітрі.

Широке застосування мають жакардові і гобеленові тканини. Вони досить міцні і доступні за ціною. Дивани, оббиті тефлоновим або флокової тканиною, велюром, шиншил, коштують дорожче.

Як визначити розміри кутових диванів

Вони являють собою оптимальне співвідношення ціни і якості з високими естетичними характеристиками і широким спектром колірних рішень.

Високоміцні натуральні матеріали застосовуються для дивана в дитячій кімнаті, а міцні, водовідштовхувальні, стійкі до механічного впливу — для кухні. Матеріали з яскравими і великими малюнками виглядають занадто крикливо, що не виглядає і оббивка для невеликих диванів з квадратами або в широку смужку.

Як визначити розміри кутових диванів

У всьому світі найбільшою популярністю користуються жаккард і гобелен.

У кутових диванах можуть бути також передбачені різні полички, білизняні ящики, бар.

Як визначити розміри кутових диванів

Разом зі спальним місцем вони додатково створюють можливості для зручного розміщення речей, комфорту і затишку.

ВІДЕО: Кутові дивани в інтер'єрі.

Кутові дивани в сучасному інтер'єрі — 50 фото-ідей:

Як визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванівЯк визначити розміри кутових диванів

Корисні матеріали

Close