Як встановити пральну машину Bosch самостійно

Як встановити пральну машину Bosch самостійно Ціни на пральні машини Бош в черговий раз підросли, і віддавати ще деяку суму майстру за установку «домашньої помічниці» зовсім вже не хочеться. Встановлення пральної машини Bosch цілком може бути проведена своїми руками, але перш ніж приступити до роботи, потрібно ознайомитися з цілим рядом правил, які ми докладно опишемо в нашій публікації. Почнемо знайомство!

Підготовка до встановлення

Перш ніж встановити і підключити знову придбану машину, слід її підготувати. Також потрібно підготувати місце підключення і комунікації. Якщо ви плануєте ставити пральну машину Бош в ванну кімнату, на кухню або в будь-яке інше місце, слід подбати про це ще на стадії чорнового ремонту. Але не будемо забігати вперед.

Вирішили встановити своїми руками нову машинку Bosch, спочатку звільніть її від заводської упаковки, і уважно прочитайте інструкцію, яка обов'язково буде в коробці. Упаковку відкривайте акуратно, оскільки зберігати її ви будете протягом усього гарантійного терміну.

  1. Відразу після доставки пральної машини, перевірте, щоб в коробці були всі комплектуючі, які заявлені в інструкції.
  2. Викриття болти, розгорнувши машинку задньою стінкою до себе.
    Як встановити пральну машину Bosch самостійно
  3. Решта від болтів отвори заткніть спеціальними заглушками, які повинні йти в комплекті.
  4. Відкрийте дверцята люка і перевірте, щоб в барабані машини не було сторонніх предметів.
  5. Відкрийте лоток для порошку і перевірте, щоб усередині нічого не було.
  6. Перевірте, щоб сміттєвий фільтр, що знаходиться в нижній частині корпусу, був закручений до кінця.

На передній стінці машинки Бош, в самому низу, є невеликий люк. Відкривши його, ви виявите сміттєвий фільтр.

На цьому етапі у вас вже має бути готове місце під пральну машину. Основа повинна бути рівною і міцною. Т окуляри підключення до комунікацій повинні розташовуватися не далі 1, 5 м від корпусу машинки. Перед пральною машиною не повинні розташовуватися ніякі предмети інтер'єру, нічого, що могло б перешкодити відкривати і закривати люк пральки Бош. Підготуйте розвідний ключ, ФУМ-стрічку, плоскогубці, будівельний рівень і автомобільний герметик і приступайте до підключення машинки Бош самостійно.

Підключення до водопостачання і каналізації

Як встановити пральну машину Bosch самостійно Корпус пральної машини слід встановлювати строго по рівню. Підкручуйте ніжки машинки і перевіряйте будівельним рівнем положення корпусу машинки доти, поки його не вдасться ідеально вирівняти. Як тільки вам вдасться цього домогтися, приступайте до підключення машинки до водопроводу і каналізації.

Цікаве:  Відгуки про посудомийній машині Midea MCFD55200W

Організовуючи комунікації для пральної машини Бош ви повинні були вивести кран-трійник спеціально для підключення шланга подачі води. Вихід трійника ¾ дюйма. Перш за все, прикручуємо вільний кінець шланга Аквастоп до вільного виходу трійника. Кран поки що ні відкриваємо. На кінці шланга є пластиковий гвинт. Затягуйте його досить сильно, але не перетягувати. Не використовуйте для цього розвідний ключ, можна зірвати різьбу.

У нашому прикладі ми використовуємо схему підключення: кран-трійник — штуцер сифона — розетка. Можуть бути й інші варіанти підключення пральної машини Бош.

Переконавшись, що шланг приєднаний надійно, витягуємо заглушку з штуцера сифона і одягаємо на штуцер вільний кінець зливного шланга. Щоб шланг не має зіскочив під час експлуатації, намажте штуцер невеликою кількістю автомобільного герметика, можна також стягнути місце з'єднання хомутом. Деякі «умільці» роблять злив безпосередньо, кидаючи кінець зливного шланга в ванну або раковину. Таке рішення цілком прийнятно, хоч і вкрай не естетично.

Організація електропостачання і тестування

Плануючи установку «домашньої помічниці» заздалегідь, ви повинні зробити розетку під пральну машину в ванну або на кухню, в залежності від того, де буде стояти агрегат. Розетка береться спеціальна, з корпусом, захищеним від вологи. Особливо якісної повинна бути розетка, яка ставиться у ванній кімнаті. Електричний дріт повинен мати три жили: фаза, нуль, земля. Виконано його заземлення розетку, це ваша безпека. Фаза і нуль повинні бути підключені спочатку до автомата і дифавтомати, а вже потім до електрощитку.

Не можна підключати пральну машину через подовжувачі та трійники. Машинка — великий споживач, а поганий контакт може стати причиною пожежі. Перевіряємо машинку. Вставляємо вилку живильного шнура в розетку. Відкриваємо кран-трійник і запускаємо тестову прання на швидкому режимі. Перший запуск робимо без порошку і без білизни. Якщо програма завершиться коректно, значить все в порядку, можна запускати «домашню помічницю» в повноцінну експлуатацію.

Як ми бачимо, підключити пральну Бош не так вже й складно, за умови, що всі комунікації були заздалегідь підготовлені. Якщо ви беретеся за підключення без належної підготовки, тоді у вас, швидше за все, нічого не вийде. Висновок: готуйте місце правильно, по інструкції і тоді все пройде швидко і гладко!

Корисні матеріали

Close