Як звільнити квартиру від тарганів за допомогою борної кислоти?

Таргани залишаються проблемою багатьох домогосподарок, і якщо немає бажання викликати спеціальні служби, доводиться вирішувати питання народними засобами. Борна кислота від тарганів вже тривалий час залишається одним з найбільш споживаних тарганами речовин. У кожній квартирі хоча б раз намагалися нагодувати нею ненависних комах.

Як звільнити квартиру від тарганів за допомогою борної кислоти?

Борна кислота: відмінні риси

Засіб привертає відсутністю запаху і наявністю в кожній аптеці. Білі лускаті крупинки смаку теж не мають і стійкі до високих температур. У природному середовищі сама кислота зустрічається вкрай рідко, значно частіше можна виявити її сіль — буру. Примітно, що сіль і кислота для тарганів однаково згубні.

В аптеках пропонується борна кислота в порошку, водному та спиртових розчинах. Власне кажучи, відомий антисептик під назвою «борний спирт» якраз і є розчин борної кислоти 70% -й.

Як звільнити квартиру від тарганів за допомогою борної кислоти?

Безпека

Багато господарів, у яких є маленькі діти або тварини в квартирі, побоюються використовувати борну кислоту. В цьому відношенні сильно турбуватися не треба: найстрашніше, що може статися, — алергічна реакція. Неприємно, але не смертельно, до сильних алергенів цей засіб не відноситься, і треба гарненько в ньому вимазатися, щоб домогтися такого результату від організму.

Бура навіть використовується як харчова добавка. У Росії вона заборонена, але мова йде про регулярне і значне її споживанні. Так що можна сміливо йти в бій з борною кислотою і її продуктами на озброєнні: вивести комах в квартирі нею можна без шкоди для малюків і їх вихованців.

Як звільнити квартиру від тарганів за допомогою борної кислоти?

спосіб дії

Сенс використання порошку в тому, що його особливі властивості не дозволяють тарганам виявити небезпеку. У цьому плані показово, що боротьба за допомогою спиртового розчину неефективна через різкого запаху.

Будучи з'їденим, речовина потрапляє в травну систему. Звідти по крові воно зачіпає нерви, діючи на периферичні центри з величезною силою. При великій дозі комахи вмирають від паралічу дихальних шляхів.

Порада

Кліщів подібним засобом в квартирі не вивести, вони смокчуть кров і тому ніяк не можуть повечеряти отрутою.

З'їденим має бути значна кількість речовини, тому впродовж багатьох років господині намагаються створити для тарганів рецепти ласощів зі смаком досконалості і при цьому із забійної дозою отрути. Адже для кожного противного комахи необхідно 2-3 мг кислоти. Розробляючи рецепт, слід врахувати і деяку кількість, яка не попадеться на шляху загарбників квартири.

Порада

Іноді зустрічаються комахи, які вже настільки звикли до подібної цькування, що їх організм адаптувався і не реагує на речовину. У таких випадках доведеться використовувати для боротьби ефективніші і токсичні засоби, вироблені останнім часом.

Як звільнити квартиру від тарганів за допомогою борної кислоти?

способи застосування

Для того щоб позбутися від тарганів, необхідно «заправити» їх отрутою. Природно, з ложки годувати їх не можна, доведеться звернути увагу на те, де найбільш часто зустрічаються комахи, і труїти їх саме в тих місцях. Як це правильно зробити? Перший крок — генеральне прибирання, яка позбавить додаткових джерел живлення всіх паразитів і змусить їх цікавитися пастками. Підлоги і стіни, раковини і тумбочки. Навіть за унітазами треба гарненько простежити, залишаючи їх закритими, а, значить, позбавити непрошених мешканців звичного джерела пиття.

Цікаве:  Як позбутися від щурів власними силами?

Є досить багато народних рецептів, які допоможуть позбутися від тарганів.

  1. Найпростіший рецепт, за допомогою якого можна труїти паразитів, — просто приготувати насипані порції в місцях передбачуваної дислокації комах. Звичайно, вони не захочуть їсти порошок, будуть бігати по ньому, зовсім не помічаючи, а потім щелепами чистити лапки, поїдаючи заготовлену отруту. Результат боротьби настане не дуже швидко, але і зусиль докладати не доведеться.
  2. Висушена раковина може сильно засмутити тарганів, яким постійно треба пити. Поставивши поряд зі звичним водопоєм водний розчин, можна швидко привернути увагу всієї колонії і напхати борною кислотою до відвалу. Такий рецепт теж дуже простий, але може викликати деякі незручності: користуватися раковиною кілька діб не бажано, щоб не поставляти комахою чисте пиття.

Буває, таргани з'являються абсолютно раптово і в величезній кількості. Тоді, щоб позбутися від них, єдиною мірою не обійтися, доведеться ставити додаткові приманки.
Як звільнити квартиру від тарганів за допомогою борної кислоти?
Наведемо «найсмачніші» серед народних рецептів.

  • Змішати кашку з жовтка одного яйця і 40-50 г борного порошку. Жовток курячого яйця володіє привабливим запахом і смаком.
  • Рівні порції порошку, борошна та цукрової пудри змішуються з водою в гнучке тісто.
  • На таке ж тісто пустити 200 г порошку, по 60 г крохмалю і цукрової пудри, 2 пакетики ванільного цукру.
  • Перетирається пюре з однієї картоплини з одним очищеним вареним яйцем з додаванням 1 ст. ложки порошку.

Консистенція дозволяє легко вимісити і виліпити маленькі кульки, які розкладаються в місцях перебування комах. Всі інші продукти прибираються особливо ретельно, аж до найменших крихт. Це допоможе прискорити харчування тарганів отруєними сумішами-кульками. Навіть в шафках краще все упакувати в щільно закриті банки і пакети.

Якщо квартира стара, давно не ремонтувалася, експлуатувалася без достатнього дотримання правил санітарії, кульок з борної кислоти для ефективної боротьби не вистачить. Все одно кілька комах сховається по щілинах і знайде, чим просочитися. Щоб позбутися від докучливих «сусідів», доведеться звернутися за допомогою до більш сильним хімічним засобам або професіоналам, які вміють труїти їх швидко і надійно.

В цілому борна кислота не є панацеєю від квартирних комах, але її використання популярно серед господинь. Причин кілька, але вони вагомі:

  • безпечно;
  • дешево;
  • доступно.

Купити засіб можна в будь-якій аптеці або в інтернеті, використовувати дуже просто, шкоди буде завдано тільки тарганам. А то, що ідеального результату досягти не вийде, мало кого лякає: все одно нові полчища не забаряться з'явитися в квартирі.

Цікаве:  Як знайти і вивести цвіркуна, що з'явився в будинку?

https://youtube.com/watch?v=0iiSjreUYY

Корисні матеріали

Close