Методи маскування проводів від телевізора на стіні — як все зробити правильно?

Сучасні квартири переповнені побутовою технікою, тому питання, як замаскувати дроти від телевізора на стіні або заховати інші кабельні системи, хвилює багатьох господарів. Варіантів вирішення такого завдання кілька. В одних випадках все залежить від фантазії і грунтується на творчому підході, а для реалізації інших будуть потрібні певні монтажні та будівельні навички.

Методи маскування проводів від телевізора на стіні - як все зробити правильно?

З огляду на особливості елементів, потрібно не просто позбутися від ненависних проводів, але й гарантувати їм безпеку з метою збереження функціональності. Якщо ремонт ще йде повним ходом, то краще заздалегідь підготувати на потрібної стіні відповідну нішу. У випадках, коли такий варіант вже не актуальний, доведеться вирішувати щось буквально на ходу.

Як і куди можна заховати дроти?

Якщо з творчими здібностями все не дуже добре і сильно помітний шнур просто хочеться хоч якось приховати, можна скористатися однією з наступних методик:

Методи маскування проводів від телевізора на стіні - як все зробити правильно?

  • Використовуємо стінний гарнітур. Сучасні екземпляри подібних меблів при бажанні можна складати як конструктор. Якщо є така можливість, виділяємо порожній простір саме в тому місці, де повинен розташовуватися телевізор і просто фіксуємо його на стіні. Всі відгалуження проводів в цьому випадку будуть розташовуватися прямо за меблями.

Порада: Проблема з проводами взагалі не виникне, якщо в якості варіанту розглянути установку телевізора, що працює від централізованої станції. Таких моделей з'являється все більше, а за ціною вони не так сильно відрізняються від традиційних варіантів.

Методи маскування проводів від телевізора на стіні - як все зробити правильно?

  • Використовуємо декоративні канали. Щоб замаскувати провід, його не завжди потрібно робити невидимим, іноді елемент краще перетворити в частину декору. У цьому допоможуть спеціальні короби, які сьогодні виконуються в самих різних розмірах, формах, матеріалах і кольорах. У квартирі, декорованого в стилі лофт, можна використовувати канали, як би викладені дрібними цеглинками. Класичний декор нерідко обробляють деревом, тому додаткові панелі не завадять. А в кімнаті індустріального плану відгалуження від телевізора можна представити у вигляді тонких труб. Такі вироби фіксуються до стіни за допомогою прихованих шурупів або садять на клейові цвяхи.

В крайньому випадку, під який заважає шнур можна виштробіть ділянку стіни. Правда, таку роботу краще не виконувати самостійно, якщо немає відповідних навичок. Професіонали зроблять все швидко і якісно, ​​не залишивши на стіні ніяких зайвих слідів.

Методи маскування проводів від телевізора на стіні - як все зробити правильно?

Декоративні варіанти вирішення проблеми

Людина з добре розвиненою творчою жилкою досить швидко придумає, як замаскувати кабелі та проводи від телевізора, використовуючи при цьому тільки підручні матеріали. Варіантів маса, потрібно тільки вибрати той, який буде доречний в конкретному декорі:

  • Якщо довжина проводів дозволяє, то їх можна викласти прямо на стіні у вигляді оригінального тематичного малюнка. Щоб не зіткнутися при цьому з труднощами, діяти потрібно за певною схемою. Спочатку наносимо простим олівцем малюнок прямо на робочій поверхні, після чого вимірюємо його довжину капронової ниткою і тільки після цього приступаємо до роботи. Окремо потрібно продумати варіант фіксації елемента. Додатковим плюсом такого підходу є той факт, що він забезпечує збереження і цілісність проводів. Вони не будуть ні про що тертися і зношуватися.
Цікаве:  Як помити ламінат миючим пилососом і не зіпсувати покриття?

Методи маскування проводів від телевізора на стіні - як все зробити правильно?

  • У випадках, коли складні візерунки на стіні будуть не зовсім доречні або довжина шнура виявиться недостатньою, можна просто придумати йому оригінальну окантовку. У дитячій це можуть бути наклейки у вигляді тварин, у вітальні — тематична облямівка.
  • Якщо особливо не хочеться морочитися, зайві елементи на стіні можна спробувати заховати за фіранками, гілками ікебани, тематичними декоративними композиціями. Деякі просто обвивають провід навколо світильника, розташованого поруч, попередньо прикрасивши його який-небудь блискучою ниткою або гірляндою.

У процесі виконання робіт потрібно враховувати той факт, що порушувати цілісність оболонки шнура вкрай не рекомендується. Це може не тільки вивести з ладу пристрій, але і стати причиною серйозної аварії. Всі роботи, в тому числі і корекційні, проводяться тільки на попередньо знеструмлених елементах.

Корисні матеріали

Close