НОВИЙ «ШАР» — ПОДАРУНОК ДЛЯ РЕМОНТУ

НОВИЙ «ШАР» - ПОДАРУНОК ДЛЯ РЕМОНТУ

Компанія «Волма» відзначає 15-річчя легендарного штукатурного продукту «Волма-Шар» випуском нової модифікації. Тепер вона не тільки дозволяє отримувати «глянець» без фінішного шпаклювання, але і дає можливість оштукатуривать поверхні без грунтування.

Про оновлення флагмана штукатурної лінійки ми поспілкувалися з Володимиром ОВЧІНЦЕВИМ, Генеральним директором ТОВ «Керуюча компанія« Волма ».

НОВИЙ «ШАР» - ПОДАРУНОК ДЛЯ РЕМОНТУ

— Пане Володимире, прийміть вітання з Ювілеєм вашого головного продукту! 15 років життя для штукатурки — це багато чи мало?

— Успішною і активного життя, зауважте! Спасибі за привітання! З приводу оцінки віку скажу так — уявіть собі майстра, який добротно і якісно штукатурення день у день протягом 15 років. Це багато чи мало? По-моєму, досить, щоб на нього можна було покластися в будь-якій ситуації і бути впевненим у відмінному результаті.

— Споживач давно оцінив переваги роботи з цієї штукатуркою. Розкажіть докладніше про нові властивості старого доброго ШАРУ.

— Дійсно, не буде перебільшенням сказати, що Волма-Шар люблять. У суміші низьку витрату. Вона пластична, легко наноситься, має високу адгезію і чудово глянцю, дозволяючи уникнути фінішного шпаклювання. Здавалося б, що ще можна придумати. Виявляється, можна. Наші технологи «поворожили» і запропонували оновлену рецептуру, яка повністю зберігає звичні характеристики продукту, але при цьому дозволяє наносити суміш на неґрунтовані підстави.

— Тепер давайте розберемося, як все-таки це працює?

— Щоб зрозуміти, як працює Волма-Шар без грунтування, потрібно розібратися, а для чого взагалі потрібна грунтовка. Вона просочує стіну, проникаючи в дрібні тріщини, заповнює їх, склеює найдрібніші частинки пилу і мікроотслоенія. Завдяки цьому вода з штукатурного розчину не «тікає» в тріщинки і пористу структуру підстави, а працює на набір міцності покриття так, як це передбачено технологією. Простіше кажучи, якщо наносити звичайну суміш на негрунтованими підставу, то висихання відбудеться швидше встановленого часу і штукатурний шар просто не встигне набрати міцність. Доопрацювання рецептури нашої штукатурної суміші, дозволяє нівелювати вплив даного чинника. Штукатурний шар втрачає вологу рівномірно, в нормативні терміни і встигає набрати заявлену міцність. Тести і випробування показують, що навіть без попередньо грунтування підстави, Волма-Шар «поводиться» також, як і на підставі з ґрунтовкою.

— Ви згадали тести і випробування. Розкажіть докладніше.

— Фахівці проводили тести у лабораторії, на нашому випробувальному полігоні і будівельних об'єктах. Досліджували «поведінку» поліпшеної рецептури на різних типах підстав, в найрізноманітніших умовах. На більшості підстав мета досягнута. Але мушу зазначити, що ряд поверхонь (комірчасті блоки: піно газобетон), мають підвищену поглинанням, яка вкрай негативно впливає на «поведінку» наноситься штукатурки. І незважаючи на те, що за підсумками тестування з ГОСТІВСЬКА блокам штукатурка без грунтування показала себе відмінно, ми розуміємо, що зараз на ринку є маса «гаражних» виробництв газоблоків, які не відповідають вимогам ГОСТу. На них, навіть після подвійного грунтування, штукатурка «тріщить».

Цікаве:  Як стикувати ламінат і плитку без поріжка

Саме тому, з метою забезпечення гарантованого результату, ми рекомендуємо перед застосуванням Волма-Шар на пористих підставах, проводити попереднє тестування на невеликій ділянці. Якщо тест проходить позитивно, то можна штукатурити без грунтування. Якщо ж блоки мають зайвої поглинанням і це відбилося на тестованому ділянці, то необхідно буде обробити поверхню грунтовкою.

— Якщо підстава не «особливе», можна не витрачати час і гроші на підготовку поверхні, а відразу приступати до оштукатурювання?

— Гроші точно, а от час на підготовку підстави передбачити необхідно. Потрібно чітко розділяти поняття — «підготовка підстави» і «грунтування». Навіть під нашу спеціальну штукатурку поверхню необхідно готувати — очищати від пилу і бруду, масляних плям, залишків фарби та шпалер. Невелика запиленість і забрудненість поверхні сильно знижує міцність зчеплення з нею розчину. Також потрібно змочити поверхню звичайною водою — це не лише зіб'є залишки пилу з поверхні, але і додатково забезпечить рівномірність висихання нанесеного штукатурного шару. Після підготовки підстави, суміш зачиняється за інструкцією і наноситься звичайним способом.

— Грунтування, по суті, не самий витратний етап в ремонті. Наскільки велика економія?

— Арифметика проста. В середньому, грунтовка на 1 кв.м. обійдеться рублів в 10, плюс робота — близько 15 рублів. Разом, при оштукатурюванні стін стандартної троячки можна заощадити до 5 тисяч рублів. У масштабах грандіозного ремонту сума невелика, але на зекономлені гроші можна зробити родині якийсь приємний подарунок.

— До речі, про подарунок. На підтримку оновленого продукту Волма представила досить цікаву рекламну комунікацію на цю тему. Розкажіть, що за ідея.

— Ми говоримо про те, що Волма-Шар — мабуть, найкращий подарунок для ремонту. І це не перебільшення. Які ми хотіли б отримувати подарунки? Як правило, це якісні і корисні речі, куплені за чесні гроші. Ось і наш продукт такої. Він оптимальний по поєднанню «ціна-якість», він добре виконує свою роботу і радує результатами. Подарунок повинен бути таким!

Та й час запуску — серпень — нами було обрано не випадково. Всі знають, що в середині серпня в нашій країні відзначається чудове свято — день будівельника! Кращий подарунок для будівельника, коли робота йде на лад, інструменти та матеріали — не підводять, а замовники платять вчасно. За інструмент і замовників ми ручатися не будемо, але можемо точно сказати, що Волма-Шар — продукт, який не підведе.

Цікаве:  Мозаїка. Теорія для чайників

А ще ми хотіли додати радості і задоволення в процес ремонту. Ми робимо все, щоб з нашою продукцією ремонт ставав для Вас святом!

Успіху і легкого Вам ремонту!

Корисні матеріали

Close