Облицювання фасаду натур каменем

Облицювання фасаду натур каменем

1) Що таке мармур і його опис.

Отже, що-ж таке мармур? З наукової точки зору, мармур — метаморфічна гірська порода складається тільки з кальциту CaCO 3. При перекристалізації доломіту CaMg (CO 3) 2 утворюються доломітові мармури. Іншими словами, мармур — кристалічна гірська порода, утворена з доломіту вапняку, що зазнала впливу тиску і перепадів температури.

Вважається, що природний камінь має бактерицидні властивості. Мармур, що володіє порівняно однорідною структурою, непогано переносить перепади температур. З історії нам достеменно відомо, що мармур використовували в Давньому Єгипті, а точніше в піраміді Хеопса, а в Стародавній Греції його і зовсім використовували для обробки купалень.

Найчистіше мармур має білий колір, різні домішки часто надають йому відтінки рожевого, червоного, жовтого або коричневого кольору або утворюють в ньому хвилясті лінії або плями. Кристали різних кольорів, що потрапили в мармур, іскряться і виблискують в сонячних променях. У деяких шматках мармуру залишки скам'янілостей надають йому додаткову принадність.

Справжнім мармуром є вапняк, який перейшов в кристалічний стан в ході природних процесів.

Щоб добути мармур, спеціальна машина прорізає в кам'яному масиві серію каналів або щілин, які можуть досягати в глибину 2-3 метри, а в довжину — 18-24 метра. Вибухами можна користуватися, оскільки при цьому мармур може бути зруйнований або покритий тріщинами. Потім блоки акуратно витягуються величезними кранами.

2) Різновиди мармуру, Ріфейскій мармур.

Різноманітність кольорів природного каменю, мармуру, по-справжньому дивує.

Білий або, як його ще називають, скульптурний мармур виходить внаслідок відсутності в ньому можливих домішок. Як видно з назви, такий мармур часто використовують при виготовленні скульптур. Білому мармуру найлегше надати потрібну форму.

Облицювання фасаду натур каменем

Чорний мармур — це вулканічна гірська порода містить в собі достатню кількість домішки графіту і бітуму. Іноді чорний мармур зустрічається з золотими прожилками, що високо цінується.

Облицювання фасаду натур каменем

Мармур містить в собі залізовмісні силікати забарвлений в зелений колір. Такий природний камінь використовують у виробництві біжутерії та інших прикрас. При наявності в мармурі лимонита, він має бежевий окрас.

Облицювання фасаду натур каменем

Дуже рідко зустрічається мармур синього кольору. Концентрат блакитного діопсид може надавати колір мармуру від ніжно-блакитного до насиченого фіолетового. Деякі види цього каменю зустрічаються з блакитними прожилками Облицювання фасаду натур каменем

Для обробки ванних кімнат часто використовують мармур рожевого кольору, з нього виготовляється мармурова плитка, який містить в собі деякий кількості оксиду заліза, що надає йому такий ніжний відтінок.

Цікаве:  Порівнювати-вирівнюється. Вибір штукатурки по типу підстави

Облицювання фасаду натур каменем

Дуже оригінально виглядає коричневий мармур. Він часто містить в собі світлі візерунки, що надає такому каменю неповторну привабливість. Такий колір утворюється в результаті наявності в породах марганцю, лимонита, схожими властивостями володіє також карбонат заліза.

Облицювання фасаду натур каменем

3) Ріфейскій мармур.

Компанія «Унікальний камінь» є офіційним представником підприємства, що спеціалізується на видобутку і обробці рідкісного, дивного за своїми фізичними властивостями і експлуатаційними характеристиками матеріалу — Мармуризований строматолітових Вапняку. Ріфейскій мармур (так по-іншому називається порода) не має аналогів в світі і видобувається тільки в Росії на території Челябінської області в Катав-Іванівському районі.

Облицювання фасаду натур каменем

Приблизно близько 300 млн років тому на місці розлому утворилися гори. Бурхлива геологічна активність, що відбувалася на місці сучасного Уралу, стала причиною появи найбагатших на планеті криниць корисних копалин, серед яких чільне місце зайняв і унікальний камінь — Ріфейскій мармур.

Порода складається з скам'янілих водоростей-строматолитов розміром від 1 до 6 см в діаметрі. Візерунок на поверхні матеріалу виходить різним в залежності від напрямку розпилу. При поперечної розпилюванні видно рослини круглого перетину з добре проглядаються річними кільцями. При поздовжньому зрізі перед поглядом постають гілочки водоростей.

Облицювання фасаду натур каменем

Ріфейскій мармур відповідає ГОСТ 9479-98 і застосовується для всіх видів будівельних та оздоблювальних робіт: облицювання цоколя, оздоблення фасаду будівель, сходів і сходових прольотів, підлог і стін приміщень різного призначення.

В асортимент продукції, яку пропонує компанія «Унікальний камінь», на даний момент входить модульна плитка і слябів.

4) Облицювання мармуром.

У сучасному світі чимало людей можуть дозволити собі прикрасити фасад будинку мармуром. Облицювання фасаду натуральним каменем — ознака відмінного смаку власника, його статусу і матеріального благополуччя. Крім того, кам'яний наряд для зовнішніх стін несе чимало користі — оберігає будівлю від погодних впливів, руйнування і старіння.

Облицювання фасаду натур каменем

Для обробки фасаду будинку мармур є ідеальною сировиною, і ось чому:

1) Довговічність. Прикраса з природного мінералу буде служити не один десяток років, анітрохи не змінивши своєї форми і зовнішнього вигляду.

2) Міцність. Поряд з гранітом, оцю скелю відрізняється неймовірною щільністю. Працювати з ним досить легко, крім того — він не дряпається, не кришиться, не втрачає свого первозданного вигляду тривалий час.

3) Багата колірна палітра. Різноманіття відтінків дозволять вибрати саме той колір, про який ви мрієте.

4) Екологічність. Народжений в надрах гір, даний мінерал гігієнічний, не виділяє шкідливих речовин, не викликає алергічних реакцій, не провокує розвиток хвороб, які не ньому не заводиться мох, цвіль і грибок. Їм можна облицьовувати навіть дитячий сад або лікарню.

Цікаве:  Ремонт: скільки буде потрібно плитки?

Також, одним з найбільш популярних варіантів є вентильований фасад, з натурального каменю — це спеціальна вентильована система, що виконує відразу кілька функцій — захист зовнішніх стін, їх зміцнення, відведення конденсату, зміщення точки роси в потрібну сторону і додаткова теплоізоляція.

Навісний фасад з мармуру надає будівлі солідність і стиль, забезпечуючи надійний захист в будь-якому кліматичному поясі.

Мармур можна використовувати для облицювання сходів, виглядає це дуже солідно, ергономічно і головне те, що це надійно.

Облицювання фасаду натур каменем

Широко використовується мармурова плитка. Мармур є одним з найпопулярніших матеріалів для внутрішнього і зовнішнього облицювання будівель. Плитка з мармуру досить часто застосовується в інтер'єрах приміщень різного призначення, адже натуральний мармур багатий різноманітністю візерунків і кольорів, а орнаменти на плитці неповторні, вишукані і унікальні. Мармурова плитка, будучи одним з найбільш ефектних і престижних матеріалів, створює неповторні орнаменти на підлозі завдяки узорів, нанесеним на неї самою природою

Облицювання фасаду натур каменем

Облицювальна плитка, виготовлена ​​з мармуру, має свій неповторний візерунок. Візерунок залежить від напрямку розпилу, адже порода складається з скам'янілих водоростей-строматолитов розміром від 1 до 6 см в діаметрі.

При поперечної розпилюванні видно рослини круглого перетину з добре проглядаються річними кільцями. При поздовжньому зрізі перед поглядом постають гілочки водоростей.

Корисні матеріали

Close