Огляд пральної машини Самсунг з прямим приводом

Огляд пральної машини Самсунг з прямим приводом Низький рівень шуму, висока якість прання, швидкість і економічність — лише кілька переваг прямого приводу в порівнянні з ремінним аналогом. Останні поступово, але невідворотно йдуть в минуле, поступившись місцем більш надійним, безпечним і довговічним машинам. І не дивно, що більшість споживачів хочуть придбати саме сучасні приводні пральки.

Щоб полегшити вибір, пропонуємо ознайомитися з оглядом кращих пральних машин Самсунг з прямим приводом. Завдяки докладним описам з технічними можливостями і реальними відгуками визначитися з підходящим варіантом буде легше. Отже, приступимо.

Samsung WW80K42E06W

Samsung пропонує широкий асортимент прямо приводних машинок. Відкриває огляд найдешевша серед розглянутих моделей — WW80K42E06W, середня ціна якої становить близько 31000 рублів. Незважаючи на доступну вартість, даної пралка є чим похвалитися.

 1. По-перше, вона оснащена генератором Eco Bable, за допомогою якого звичайний засіб перетворюється в активну кисневу піну. Отримувані бульбашки з легкістю проникають в тканинні структури і швидко усувають навіть складні плями.
 2. По-друге, інверторний мотор Digital Inverter, за рахунок магнітного поля зменшуваний тертя і вібрацію під час роботи агрегату. В результаті рівень шуму не перевищує позначки 53 дБ при пранні і 74 дБ при віджиманні.
 3. По-третє, дистанційна діагностика несправностей через мобільний додаток — Smart Check. Пошук неполадок в системі машинки відбувається кілька разів клацнувши, що економить час і гроші на сервісному обслуговуванні.
 4. По-четверте, самоочищення барабана спеціальним режимом Eco Drum Clean. Більш того, автомат сам повідомить про необхідність очищення і не потребуватиме додаткових миючих засобів.

Що стосується технічних характеристик, то і тут пралка показує відмінні параметри. За рахунок глибини в 45 см техніка є вузькою і компактної, що не заважає одночасно перуть до 8 кг сухої білизни. Клас енергоспоживання знаходиться на нижчому рівні, а ефективність прання і віджиму — в числі кращих для автомата такого класу. Не останню роль відіграє і 14 різних варіантів прання, що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для будь-якої тканини і ступеня забруднення. У їх числі супер-полоскання, відпарювання, а також програми для чорних, дитячих і пухових речей.

Приваблює і інтенсивність віджимання до 1200 оборотів в хвилину, при цьому характерного «скакання» немає: відбувається автоматичний контроль балансування. Безпечна машина і завдяки захисту від протікання, автоблокування панелі управління і стеженням за піноутворенням. Також можлива установка часу завершення прання.

Цікаве:  Код помилки F05 на пральній машині Indezit

Samsung WW90J6410CW

Трохи дорожче за попередню наступна марка — WW90J6410CW, і підвищена вартість пояснюється поліпшеними характеристиками і більшою місткістю. Максимальне завантаження білизни у даній пральки досягає 9 кг, що вплинуло і на збільшення габаритів машинки до 60/55/85 (ширина / глибина / висота). Є й інші відмітні параметри:

 • поряд з класом А +++ за споживанням енергії, ефективність прання і віджиму знаходяться на рівні А;
 • швидкість обертання барабана при віджиманні достігает1400 оборотів;
 • серед 14 програм є унікальні режими для прання джинсів, верхнього одягу, а також функції запобігання зминання і попереднього видалення плям;
 • барабан типу Diamond, який гарантує тиху і якісне прання.

Крім названих особливостей машина має і стандартні функції. У їх числі бульбашкова прання, для прання використовується самоочищається барабан, автоматичний моніторинг рівня піни і дисбалансу. Також в пралці передбачений замок від дітей, захищений від протікання корпус, варіювання температурного режиму, вибір закінчення прання і звуковий супровід. Доступна діагностика Smart Check.

Огляд пральної машини Самсунг з прямим приводом

Споживачі добре відгукуються про роботу WW90J6410CW, називаючи модель справжньої «робочою конячкою». Так, відзначається повноцінне видалення в'їдаються плям і неприємного запаху протягом одного прання. Підкреслюється і комплектація автомата надійним запобіжником, що дозволяє прати при скачках напруги. Що стосується недоліків, то тут скоріше побажання до виробника — додати в машину осушувальну функцію.

Samsung WW12K8412OW

Настав час розглянути найдорожчу пралку з прямим приводом — Samsung WW12K8412OW. Її вартість становить близько 80000 рублів, що на порядок вище стандартних автоматів самсунговскіе лінійки. Чому так? Ціна пояснюється багатьма робочими нюансами, функціями і можливостями.

 1. Дозавантаження. Опція «Add Wash» дозволяє закинути забуту річ, не зупиняючи запущену прання.
 2. Дистанційне керування. Інноваційна функція «Smart Control» — це запуск, зупинка, перемикання режимів через додаток для смартфона.
 3. Швидкість. Прискорена, але високоефективна прання за рахунок додаткової подачі води і інтенсивному обертанню барабана.
 4. Чистота. Інтенсивне замочування замість стандартного дає час білизни краще просочитися миючим засобом і очиститися від сильних плям.
 5. Економія. Завдяки цифровому мотору інверторного типу машина служить довго (гарантія 10 років), одночасно заощаджуючи електроенергію.
 6. Місткість. Збільшена завантаження до 12 кг.

Також в числі «плюсів» текстовий дисплей з підсвічуванням, кращі класи по ефективності та енергоспоживання, віджимання до 1400 оборотів і освітлення барабана під час запущеного циклу. Є й інші технології Самсунг: VRT plus, генератор Eco Babble, Smart Check і багато інших.

Як бонус додається ексклюзивна програма сервісної підтримки.

Такий агрегат не міг не заслужити багато позитивних відгуків. В основному користувачі хвалять місткість, безшумність, можливість дозавантаження і стильний дизайн. Тому для численної родини подібна машинка — ідеальне рішення проблеми масштабних прань.

Цікаве:  Відгуки про посудомийній машині Hansa ZWM 646 WEH

Samsung WD806U2GAGD

Для любителів відтінку «сірий металік» представляємо пральну машинку Samsung WD806U2GAGD. Крім нестандартного дизайну вона має яскраву особливість — наявність сушки, що дозволяє за раз просушувати до 4 кг білизни. Інші можливості автомата наступні:

 • оптимальні класи споживання енергії та ефективності прання з віджиманням — А +, А і В відповідно;
 • інтенсивність віджимання близько 1200 оборотів;
 • варіювання швидкості віджиму і його відключення;
 • частковий захист від протікання води;
 • «Замок» від дітей;
 • бак із пластику;
 • відкривання дверцят люка на 180 градусів, що забезпечує зручне завантаження і вивантаження білизни;
 • 10 режимів з попередньою програмою, видаленням плям і експрес-пранням;
 • таймер відстрочки запуску циклу;
 • барабан Даймонд, прання Еко Бабл і самодіагностика Смарт Чек;
 • технологія VRT plus, яка б знизила рівень шуму до мінімальних значень.

Огляд пральної машини Самсунг з прямим приводом

Знаходиться пралка в ціновому сегменті від 50000 рублів, що пояснюється відмінними експлуатаційними характеристиками. Оцінили дану машинку по достоїнству безліч споживачів, і середня оцінка агрегату 4, 5 за п'ятибальною шкалою. Серед достоїнств відзначаються вузький корпус, відсутність вібрацій, дбайлива прання і функціональність. Є і негативні коментарі — протікає після річного використання бак і невеликий стукіт під час віджиму.

Samsung WD70J5410AW

Ще одна прально-сушильна машина, яка пропонує крім відпирання просушити до 5 кг білизни за технологією залишкової вологості. Перевага такого підходу в можливості задати ступінь допустимої вологості, виключаючи пересушені речі і марна витрата електроенергії. Подібна функція свідчить про «просунутості», адже в процесі задіють відразу два термометра і електронне управління Fuzzy Logic. Інші технічні характеристики на середньому рівні.

 1. Місткість близько 7 кг.
 2. Метод прання Eco Bable.
 3. Дворежимна сушка.
 4. Класи ефективності прання і електроспоживання на рівні А.
 5. Рясне полоскання за рахунок підвищеного обсягу споживаної води за один цикл в 77 літрів.
 6. Часткова захищеність корпусу від можливих протікань.
 7. Блокування панелі управління.
 8. Контроль дисбалансу барабана і піноутворення.
 9. 14 режимів, включаючи делікатний, економічний, швидкий, а також подвійне полоскання, видалення плям і замочування.
 10. Можливість встановлювати закінчення циклу.
 11. Варіювання температури води.

Огляд пральної машини Самсунг з прямим приводом

Також є звуковий супровід, Смарт Чек і самостійне очищення внутрішньої поверхні барабана за допомогою технології Eco Drum Clean. Споживачами відзначається зручність в регулюванні кількості необхідних полоскань в будь-якому режимі, інтенсивний віджим в 1400 оборотів, додатковий захист на дверцятах і зручний інтерфейс. Як недоліки називають обмежена кількість програм для сушки і недостовірно зазначена глибина з помилкою в 12, 5 см.

Цікаве:  Таблетки для дитячого посуду для посудомийної машини

Широкий модельний ряд пральних машин від Samsung з прямим приводом дають можливість вибрати автомат з найкращим функціоналом. Особливо, якщо керуватися наведеними оглядами, заснованими на реальних відгуках і технічних характеристиках. Головне, не гнатися за красиво звучать технологіями, а тверезо оцінювати потрібні і непотрібні опції і режими.

https://youtube.com/watch?v=2gXAwuLl_io

Корисні матеріали

Close