Основні переваги зберігання сезонних речей в боксах і правила здійснення задумки

Жителі сучасних міст нерідко стикаються з тим, що в їхньому будинку не вистачає місця для складування всього того майна, яким вони обзавелися. Якщо шафи вже забиті під зав'язку, а на балконі і в гаражі не залишилося жодного сантиметра вільного простору, саме час розглянути такий варіант як зберігання речей в боксах.

Основні переваги зберігання сезонних речей в боксах і правила здійснення задумки

Завдяки доступній і вже досить поширеною послугою можна тимчасово позбутися всього потрібного мотлоху, який захаращує квартиру. Звичайно, і в даному випадку присутні свої складності і ризики, але, як показує практика, плюсів у практичному підході набагато більше, ніж мінусів.

Основні переваги і недоліки зберігання речей в боксах

Замислюючись про придбання послуги, не варто поспішати з рішенням. Спочатку потрібно зіставити всі позитивні і негативні сторони напряму, який для одних стає порятунком, а іншим — абсолютно не підходить.

Основні переваги зберігання сезонних речей в боксах і правила здійснення задумки

З очевидних плюсів даного підходу до зберігання речей можна виділити наступні моменти:

 1. Сьогодні бокси для зберігання поширені повсюдно, при бажанні можна знайти відповідний склад поруч з будинком і користуватися ним практично як коморою.
 2. Профільні компанії пропонують приміщення різних габаритів на будь-які терміни, що дозволяє спланувати свої витрати і не переплачувати за пусте місце. Хороші компанії в разі потреби завжди можуть надати додатковий простір.
 3. На подібних складах можна зберігати практично будь-які предмети — від особистих речей до промислових запчастин (за умови, що вони не потребують створення спеціальних умов).
 4. Вартість послуги порівняно невисока і при тривалій оренді можна розраховувати на значні знижки.
 5. У деяких випадках орендодавець бере на себе відповідальність за збереження приміщення, особливо просунуті організації навіть можуть запропонувати страховку.
 6. До кожного боксу додається тільки один комплект ключів, тому можна розраховувати на те, що ніхто крім тимчасового господаря помешкання в нього не ввійде.
 7. Більшість орендодавців пропонують додаткову послугу, що дозволяє перевезти речі з дому до місця зберігання. У деяких випадках це навіть не оплачується.
 8. У клієнта зберігається цілодобовий доступ до орендованого приміщення.

Основні переваги зберігання сезонних речей в боксах і правила здійснення задумки

Незважаючи на таку велику кількість переваг, бокси для зберігання речей можуть не підійти з наступних причин:

 1. Цей варіант зовсім не підходить для дорогих предметів і виробів, які потребують спеціального температурного режиму, специфічних умовах. Найчастіше подібні конструкції розташовуються прямо на вулиці або в просторих ангарах, в них не передбачено опалення, а в деяких випадках і електрику.
 2. Страхування речей і охорона — це додаткові опції, які зажадають окремих витрат. в іншому випадку орендодавець не несе відповідальності за збереження майна клієнтів.
 3. У подібних боксах може зберігатися що завгодно, тому ніхто не знає, що знаходиться в сусідньому відсіку. А в деяких випадках сусідство може негативно позначитися на якості речей (вони вберуть неприємний запах, отруйні пари, запалюється).

Порада: Якщо вже й вдаватися до використання боксів, то краще відразу ж звернутися в серйозну і перевірену організацію, яка передбачає зниження ризиків у всіх спірних моментах. Краще уникати приватних підприємців, що діють через ланцюг орендодавців.

Основні переваги зберігання сезонних речей в боксах і правила здійснення задумки

Моменти, на які потрібно звернути увагу при виборі хорошого складу, важливі практичні моменти

Щоб не переживати за збереження своїх речей, не перевіряти їх з виснажливою регулярністю і не розбиратися потім в суді з орендодавцем, рекомендується спочатку врахувати наступні моменти:

 • Фіксована оплата. Потрібно відразу ж визначитися з терміном оренди і переконатися, що в договорі варто фіксована сума за період користування послугами і немає підпунктів з приводу запланованої або можливої ​​індексації цін. Нехтування таким правилом може привести до арешту майна орендодавцем до сплати заявленої ним суми.
 • Перевірка документів. Рекомендується переконатися в тому, що приміщення належить орендодавцю. Варіантів, в яких використовується вторинна оренда, краще уникати, це може спричинити проблеми і навіть подвійний оплатою. У будь-якій сфері трапляються шахраї, а в цій навіть частіше, ніж в інших. Деякі ділки знімають склад, оплачують його на пару місяців вперед, а бокси здають на більш тривалий термін. Після чого ця організація тихо закривається і через кілька місяців платити доводиться вже справжньому орендодавцю.
 • Можливість зміни замку. Найчастіше про це можна домовитися. Якщо є можливість, то краще використовувати дану опцію, адже, незважаючи на те, що на словах існує тільки один ключ від боксу, на практиці все може виявитися інакше.
Цікаве:  Як правильно зберігати сухий лід: підбираємо відповідну ємність і створюємо оптимальні умови

Основні переваги зберігання сезонних речей в боксах і правила здійснення задумки

 • Вільний доступ. Ще один важливий фактор, який позбавить від безлічі клопоту. Краще заздалегідь дізнатися, чи є періоди, коли доступ до боксів закритий з технічних або організаторським причин, інакше в потрібний момент можна просто не дістатися до своїх речей.
 • Перелік основних і додаткових послуг. Всі моменти повинні бути прописані в договорі, усні домовленості не діють, коли доходить до спірних ситуацій. Якщо якісь послуги надаються безкоштовно, це повинно бути зафіксовано документально, інакше є ризик того, що перед виїздом доведеться оплачувати значний рахунок.
 • Умови зберігання. Наявність ліфта, пожежної сигналізації, витяжки, охоронної системи, відео-спостереження — ті моменти, які підвищують вартість зберігання, але гарантують підвищену безпеку речей.

Якщо заздалегідь визначитися зі своїми вимогами до боксу і оцінити ризики, можна розраховувати на створення ідеальних умов для зберігання свого майна. У цій справі не буває дрібниць, іноді саме вони стають відправною точкою для прийняття рішення.

Корисні матеріали

Close