Склопакети Masco Glass забезпечать комфорт глядачів ЧС-2018

Склопакети Masco Glass забезпечать комфорт глядачів ЧС-2018 «Волгоград Арена» сьогодні прийме свій перший матч Чемпіонату світу

Трішки історії

«Волгоград Арена» — футбольний стадіон міжнародного класу, побудований в Волгограді до чемпіонату світу з футболу 2018 року. Арена зведена на місці колишнього Центрального стадіону, на березі Волги біля підніжжя Мамаєва Кургану.

У 2012 році Волгоград потрапив в остаточний список з одинадцяти міст, які приймуть чемпіонат. На стадіоні пройдуть чотири гри групового етапу. Після чемпіонату спорудження, як очікується, буде використовуватися в якості основного стадіону футбольного клубу «Ротор» і багатофункціонального комплексу для проведення різних масових заходів.

Скління «Волгоград-Арени»

З огляду на проект нового стадіону, двома найважливішими елементами його зовнішнього вигляду і функціонального навантаження стали вантова система покрівлі та скляні вітражі. Спеціально для скління арени компанія Masco Glass виготовила більше 7500 квадратних метрів склопакетів і понад 1200 квадратних метрів безпечного і багатошарового скла (triplex). Склопакети Masco Glass забезпечать комфорт глядачів ЧС-2018
У складі склопакетів використовувалося сучасне архітектурне мультифункціональний скло SunGuard® HP Neutral виробництва Guardian Glass. Це скло дозволяє знизити обсяг що надходить сонячної енергії, забезпечуючи при цьому оптимальний коефіцієнт пропускання видимого світла, енергозбереження і точність передачі кольору.

Для внутрішніх огороджень і козирків Masco Glass на власних виробничих потужностях виготовила загартований триплекс з підвищеними удароміцними характеристиками для безпеки і комфорту відвідувачів.

архітектурні рішення

Саме нестандартний підхід до зовнішнього вигляду стадіону робить його одним з найяскравіших серед усіх арен, зведених до чемпіонату. Не випадково в багатьох відгуках уболівальників «Волгоград-Арена» заслуговує на звання найкрасивішого стадіону ЧС-2018. Проектування арени виконало московське ФГУП «Спорт-Інжиніринг», яке виграло відкритий конкурс. Загальна вартість проекту склала близько 17 млрд. Рублів.

Концепція оновленого стадіону — максимальна прозорість, світло і огляд, а також атмосферне комфорт — повністю підтримана мультифункціональними склопакетами Masco Glass, які стають невід'ємним атрибутом багатьох сучасних споруд — будь то стадіон, аеропорт, нові зупинки, будівля річкового порту або житло.

Склопакети Masco Glass забезпечать комфорт глядачів ЧС-2018

Зовнішній вигляд споруди є перекинутий усічений конус висотою 49, 5 м і діаметром близько 303 м. Сужающееся до низу формоутворення фасадів обумовлено необхідністю максимально компактно розмістити будівлю на ділянці, на якому знаходився старий стадіон.

Конструкції забезпечують максимально раціональне рішення архітектурних завдань. У малюнку самоутримних конструкцій фасаду і заповнення вітрозахисних екранів інтерпретовані мотиви святкового салюту Перемоги. Покрівля над трибунами зібрана з вантових ферм по схемі «велосипедне колесо». Пересічні діагональні елементи створюють між собою замкнуті ромбовидні форми, які розрізняються по висоті і ширині. Усередині ці ромбоподібні форми діляться на більш дрібні елементи, завдяки чому формується архітектурна композиція, що надає стадіону ефектний вигляд зверху, наприклад, при погляді з вікна літака або при зйомці з квадрокоптера.

Цікаве:  Огляд ліпного декору. Характеристики та правильний монтаж.

Склопакети Masco Glass забезпечать комфорт глядачів ЧС-2018

Місткість стадіону становить 45 тисяч місць, включаючи 2 280 місць для преси, 640 VIP-місць і 460 місць для представників маломобільних груп населення. Архітектурно-планувальні рішення стадіону націлені, перш за все, на його ефективне багатофункціональне використання. Спортивне ядро ​​повністю відповідає вимогам FIFA.

Корисні матеріали

Close