Вибір дитячого дивана-ліжка

Меблі для облаштування кімнати дитини необхідно підбирати відповідально. Це гарантія безпеки і зручності для маленького члена сім'ї. Купувати диван слід, з огляду на розміри спального місця, погодившись з віком, ростом і вагою вашого сина чи дочки.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Купувати диван слід, з огляду на розміри спального місця, погодившись з віком, ростом і вагою вашого сина чи дочки.

Такі предмети меблів не рекомендується купувати до досягнення дитиною 10-12 років. Вони повинні відповідати не тільки вимогам практичності, а й ортопедії. При цьому повинен враховуватися механізм трансформації дивана, оскільки розкладати ліжко мешканець дитячої буде нерідко самостійно. Габарити моделі підбираються «на виріст», але не надмірно — краще з часом придбати дорослий диван, якщо дозволяє площа.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Такі предмети меблів не рекомендується купувати до досягнення дитиною 10-12 років.

Переваги та недоліки дитячих диванів-ліжок

Подібний предмет обстановки в дитячій кімнаті, безумовно, економить місце, робить його більш акуратним і доглянутим. Основні переваги розкладний спальних меблів:

  • ергономічність;
  • універсальність;
  • відносно недорога вартість.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Габарити моделі підбираються «на виріст», але не надмірно — краще з часом придбати дорослий диван, якщо дозволяє площа.

Від того, який механізм трансформації обраний, залежить ступінь докладання зусиль при розкладці конструкції для лежачого положення. Тому рекомендується вибирати прості дивани з мінімумом важелів. Переваги вироби залежать і від того, які у дивана габарити. Великі моделі необхідно розглядати для старших школярів при наявності значної площі кімнати. Дитина може і відпочивати, і займатися читанням, іграми, комфортно розташувавшись на дивані.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Подібний предмет обстановки в дитячій кімнаті, безумовно, економить місце, робить його більш акуратним і доглянутим.

Відповідальний виробник при виготовленні дитячих меблів зазвичай керується існуючими нормами, тому краще купувати дивани-ліжка в спеціалізованих магазинах або відділах, де вам нададуть сертифікат відповідності та повноцінну інструкцію по експлуатації.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Від того, який механізм трансформації обраний, залежить ступінь докладання зусиль при розкладці конструкції для лежачого положення.

Якщо габарити дивана і розміри спального місця не співвіднести правильно, то або дитині буде тісно, ​​або занадто просторо. У разі неперевірених ще в магазині параметрів в розкладеному вигляді модель може зайняти багато місця. Тому габарити вироби потрібно розрахувати перед покупкою.

Цікаве:  Як зробити диван-еврокнижку своїми руками

Вибір дитячого дивана-ліжка

Переваги вироби залежать і від того, які у дивана габарити.

Кожен виробник орієнтується на попит. Якщо на шкоду якості диван зроблений красиво і стоїть надто дешево, але не відповідає стандарту, то це вважається недоліком.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Великі моделі необхідно розглядати для старших школярів при наявності значної площі кімнати.

Види дитячих диванів-ліжок

Конструктивні відмінності диванів для дітей — такі ж, як і для дорослих. Види меблів подібного типу за формою:

  • острівні;
  • кутові;
  • класичні.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Дитина може і відпочивати, і займатися читанням, іграми, комфортно розташувавшись на дивані.

У невеликих кімнатах краще ставити перший або другий вид. Кутові дивани хороші тим, що є додаткова опора для спини, можна розвернутися і влаштуватися зручніше. Ця конструкція нерідко більш компактна при згортанні.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Якщо габарити дивана і розміри спального місця не співвіднести правильно, то або дитині буде тісно, ​​або занадто просторо.

Класичні моделі — найбільш популярний варіант. Вони дуже прості в управлінні. При прямому висунення або по типу «вгору-вниз» менше зношується механічна частина і кути оббивки. Цей вид слід вважати міцним і надійним.

Вибір дитячого дивана-ліжка

У разі неперевірених ще в магазині параметрів в розкладеному вигляді модель може зайняти багато місця.

Острівні вироби хороші для великих площ. Обов'язково потрібно дивитися, наскільки диван вписується в обстановку, чи достатньо вільного простору.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Тому габарити вироби потрібно розрахувати перед покупкою.

Дитячі дивани-ліжка відрізняються і по тому, який у них використовується механізм трансформації:

  • «Книжка»;
  • викочування;
  • «Розкладачка»;
  • «Дельфін» та інші.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Кожен виробник орієнтується на попит.

«Книжки» — традиційний вид, не завжди зручний для сучасної дитини. Для розкладки потрібна програма значних зусиль. «Дельфін» і «розкладачка» хороші в плані компактності, але також може не зовсім легко розкладатися. Оцініть, наскільки легко піддається механізм і як багато важать піднімаються частини.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Якщо на шкоду якості диван зроблений красиво і стоїть надто дешево, але не відповідає стандарту, то це вважається недоліком.

Будь відомий виробник дбає про зручність меблів для дітей. Завдання батьків — максимально продумати розміри спального місця і відповідно до площі вибрати габарити вироби.

Для дитини механіка повинна бути дуже простий. Перевірка моделі повинна здійснюватися до покупки. Рекомендується кілька разів розкласти і скласти виріб ще в магазині. Для оцінки візьміть дитину з собою, щоб перевірити, чи зручно йому і наскільки він сам впорається з механізмом розкладання. В іншому випадку занадто великі габарити і тугі важелі можуть вимагати занадто витратних зусиль.

Цікаве:  Як використовувати фіолетовий диван в інтер'єрі

Вибір дитячого дивана-ліжка

Бажано вибирати злегка ворсисту тканину в обробці, приємну на дотик.

Викатні моделі оптимальні з точки зору докладання зусиль — центральна частина висувається без підняття вгору, основне навантаження йде на ролики внизу конструкції.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Рекомендується уникати шкіряних та синтетичних покриттів.

Як правильно вибрати матеріал?

На що особливо звернути увагу при виборі? Звичайно ж, в першу чергу — на матеріал. Покриття та наповнення м'якої частини повинно бути гіпоалергенним. Бажано вибирати злегка ворсисту тканину в обробці, приємну на дотик. Матеріал каркаса і оббивки повинен бути натуральним — дерево і бавовняне полотно.

Вибір дитячого дивана-ліжка

На що особливо звернути увагу при виборі?

Рекомендується уникати шкіряних та синтетичних покриттів. Поцікавтеся у продавця і складом клейових з'єднань.

Виробник зазвичай надає інформацію в супровідних документах, тому дізнатися точні дані не складає труднощів.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Рекомендується кілька разів розкласти і скласти виріб ще в магазині.

Для дитини оптимальне рішення — напівм'який диван, яка не продавлюється. Це означає, що диван несе ортопедичну функцію. Покриття має бути рівномірним, а фарба — стійкою. Легко піддається механізм трансформації свідчить про те, що виріб пройшов попередній контроль і перевірку ВТК.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Виробник зазвичай надає інформацію в супровідних документах, тому дізнатися точні дані не складає труднощів.

Будь-який виробник видає гарантію на свої моделі. Механічне пошкодження або відмову важелів — привід звернутися за безкоштовною підтримкою і ремонтом.

Вибір дитячого дивана-ліжка

. В іншому випадку занадто великі габарити і тугі важелі можуть вимагати занадто витратних зусиль.

У чому особливість дитячих диван-ліжок і як їх застосувати в інтер'єрі?

Експлуатувати надійну модель досить легко. Дитячий невеликий диван-ліжко можна поставити в малогабаритній кімнаті, і в складеному вигляді він займе небагато місця.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Легко піддається механізм трансформації свідчить про те, що виріб пройшов попередній контроль і перевірку ВТК.

Поставити меблі в кутку, біля вікна або стіни — залежить від форми конструкції. Важливим буде і механізм трансформації. Для розкладки знадобиться місце. Розрахунок завжди робіть попередньо.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Для дитини механіка повинна бути дуже простий.

Від того, наскільки великі розміри спального місця, залежить комфорт. Для дитини важливо висипатися. Просторий диван і полутвердое покриття — оптимальний варіант для здорового відпочинку.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Будь-який виробник видає гарантію на свої моделі.

Щоб габарити вироби не заважали повсякденних занять, після сну його необхідно складати. Виробник дитячих меблів піклується про те, щоб цей процес був простим.

Цікаве:  Коричневий диван в інтер'єрі сучасної вітальні

Пам'ятайте, що габарити моделей можуть відрізнятися в залежності від типу розкладки.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Будь відомий виробник дбає про зручність меблів для дітей.

Інноваційний дизайн дитячих диван-ліжок з розумними системами зберігання механізм трансформації

Останнім часом на ринку з'явилося багато виробів з оригінальним дизайном. Передові конструктивні рішення дозволяють використовувати дитячі моделі не тільки для сну, але і для зберігання постільних речей, іграшок, ігор та інших предметів побуту, які не поміщаються в шафі. Незалежно від того, які розміри спального місця є у моделі, внутрішня (нижня) частина вироби містка і дуже зручна для складання непотрібних днем ​​речей.

Виробник нерідко використовує для цього модульні конструкції. Так, наприклад, умовний «ящик» для зберігання знаходиться не в центральній частині, а збоку. Варіантів дизайнерських рішень — кілька. Можна вибрати будь-який відповідний саме для обстановки вашої кімнати.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Класичні моделі — найбільш популярний варіант.

Ще виробник може доповнювати сучасні моделі частинами-трансформерами, коли підлокітник перетворюється в подушку і т.д. Це виключно зручні інновації використовуються як у дорослих, так і в дитячих диванах.

При виборі керуйтеся не тільки ціною товару. В першу чергу повинні бути оцінені гідності вироби з точки зору безпеки та комфорту.

Вибір дитячого дивана-ліжка

Конструктивні відмінності диванів для дітей — такі ж, як і для дорослих.

ВІДЕО: Як вибрати дитячий диван? Який диванчик краще купити?

50 фото-ідей для вибору дитячого дивана-ліжка

Вибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжкаВибір дитячого дивана-ліжка

Корисні матеріали

Close