Відгуки про пральних машинах Hansa

Відгуки про пральних машинах Hansa Чимало людей, про пральну машину Hansa відгуки шукають. А в підсумку знаходять лише накручені копирайтерами вигадки, за допомогою яких вони просувають продають сайти. До дійсності більшість з цих відгуків не мають відношення. По суті, не така це проста задача знайти достовірні думки людей про техніку Hansa, але нам здається, вдалося це зробити. Ось ці відгуки.

Hansa AWN510DR

Артур, м.Москва

Щодо якості прання нічого поганого сказати не можу, речі відпирає дуже пристойно, навіть краще, ніж моя стара Індезіт. Завантаження барабана цілком влаштовує, програми відповідні, та й зовнішній вигляд нормальний. Але все одно Hansa AWN510DR від мене більше 2 балів не отримає, тому що це сама гучна машинка з тих з якими мені доводилося стикатися, а користувався я машинами від Indesit, Samsung, LG, Bosch, Siemens.

З Ханс у нас постійно казуси різні виходять. Один раз після початку віджиму кіт кулею з ванної вискочив і з розгону в зачинені двері спальні влетів, півгодини в себе прийти не міг. А один раз до мене сусід прийшов скаржитися, що я ввечері перфоратор включаю. Я йому пояснив, що у мене пральна машина так працює і навіть продемонстрував віджимання, на що він нічого не сказав, тільки попросив не прати білизну ввечері. Ось купив собі іграшку, тепер думаю, як знизити вібрацію і шум. Антивібраційні килимки майже не допомогли, хочу спробувати ще краще зміцнити підлогу і знову виставити машинку за рівнем. Люди, не повторюйте моїх помилок, купуйте нормальні пральні машини.

Найкращою основою для пральної машини, що гасить вібрацію і шуми, є потужний бетонний постамент. Шкода, що далеко не у всіх випадках можна собі дозволити таку споруду.

Відгуки про пральних машинах Hansa

Олексій, г. Екатеринбург

5 місяців користуюся пральною машиною Hansa AWN510DR і на розумі один негатив. Найгірше, постійні помилки дисбалансу. Причому неможливо вгадати, скільки білизни оптимально закладати в барабан пральної машини. Покладеш мало, вилітає помилка, завантажиш барабан наполовину, теж іноді вилітає помилка, а вже якщо засунеш щось об'ємне, на кшталт пуховика, зависне наглухо. Крім цього не подобається сильний шум і незадовільний віджимання.

Спеціально порахував, за 10 прань 4 зависання пов'язані з помилкою дисбалансу. Це взагалі нікуди не годиться.

Hansa WHC1246

Ольга, м Омськ

Стаж володіння пральною машиною Hansa WHC1246 у мене невеликий, але мені вона вже встигла сподобатися. Але почну все ж з недоліків. По-перше, машинка шумновата, хоча вібрує не сильно, по-друге, довго не вивітрюється досить сильний запах пластика. По-третє, на гумці люка були плями якийсь засохлої мастила, які я ледве змила щіткою із засобом для миття посуду, оскільки після першого прання забруднила кухонний рушник.

Цікаве:  Пральна машина Самсунг - не працює віджим та злив води

Відгуки про пральних машинах Hansa Але це, на мій погляд, дрібниці, на які не слід звертати особливу увагу. До шуму звикли, а решта недоліки були благополучно усунені. Тепер про плюси:

  • дуже інформативний і красивий дисплей;
  • стильний дизайн;
  • люк відкривається і закривається майже безшумно;
  • легко виймається й миється лоток для порошку;
  • широкий завантажувальний люк;
  • відмінна місткість барабана — цілих 7 кг білизни;
  • безліч корисних режимів прання, особливо: швидке прання 15 хвилин, антиалерген, ручне прання, шерсть і спорт;
  • економічна витрата води і електрики.

Пральною машиною Hansa WHC1246 я цілком задоволена, хоча п'ять балів не поставлю, все ж довелося мені і мастило відмити, та й звикнути до неї. Але четвірку з плюсом модель заслужила цілком, подругам радити буду.

Hansa WHC1038

Костянтин, м.Санкт-Петербург

Відгуки про пральних машинах Hansa Повівся на пральну машину Hansa WHC1038 завдяки старанням продавця, так і зовнішній вигляд мені її сподобався, не кажучи вже про ціну. Почитав характеристики, теж начебто все добре, нічого не насторожило. Але якби я мав можливість включити віджимання в магазині, ні за що б не купив, хоч просили б за неї всього сто доларів. Я раніше чув десь, що пральні машини Hansa гучний, але значення цьому не надав. І ось тепер зіткнувся з цим «відбійним молотком», інше порівняння, вибачте, в голову не приходить.

Якщо відкинути шум як недолік, у пральної машини суцільні переваги. Купа програм прання, завантаження 6 кг, режим прання 15 хвилин, всякі інші «примочки», але шум псує все. Це якраз та горезвісна ложка дьогтю в бочці меду. Загалом, модель Hansa WHC1038 пораджу купувати лише в тому випадку, якщо ви самі погано чуєте і сусіди у вас глухі, з іншими Ханс не стикався, так що нічого поганого або хорошого сказати не можу.

На закінчення, відзначимо, пральні машини марки Hansa, в цілому, дуже пристойні. Правда, більшість користувачів відзначають підвищений рівень шуму при віджиманні, але на цей недолік далеко не всі реагують. Головне стирає добре, управління зрозуміле і коштує недорого.

Корисні матеріали

Close