Витягуємо сімку з Айпад і айфона за допомогою підручних засобів?

Розробники Apple гарненько продумали все заздалегідь з питанням вилучення сім-карти: здавалося б, натисни ключем, і не треба мучитися. Ось тільки ця спеціальна голка так і норовить кудись задітися, а вже якщо карту змінити треба було швидко і в несподіваній ситуації, то вийняти лоток ні з айфона, ні з Айпад без підручних засобів не вийде. На щастя, є кілька перевірених робочих способів, щоб нарешті витягти цю злощасну сім-карту.

Витягуємо сімку з Айпад і айфона за допомогою підручних засобів?

рядова ситуація

Припустимо, що витягти сім-карту вдасться без ускладнень, і звернемося до прийому, заснованого на принципі заміни. Виймаючи лоток за допомогою ключа, ви не робите нічого, крім невеликого механічного впливу: голка просто активує механізм і не є єдиним придатним для цього предметом. Витягнути лоток цілком можна, замінивши голку звичайною канцелярською скріпкою, яку попередньо потрібно трохи розпрямити. Кінчик скріпки не гірше спеціальної голки справляється з активацією механізму висування лотка, і в більшості випадків ваша проблема більше не потребують ніяких інших прийомів або інструментів.
Витягуємо сімку з Айпад і айфона за допомогою підручних засобів?
Ах да, якщо ви ще жодного разу самостійно не виймали сім-карту з айфона, будь то 3, 4, 4s, 5s або 6, то спочатку вам належить знайти потрібний слот. У різних моделей він знаходиться в різних місцях, але завжди має довгасту форму, схожу на овал.

  • Слот знаходиться праворуч збоку у iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s і iPhone 4 GSM, iPad Pro, iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini.
  • Лоток розташований зверху, поруч з кнопкою включення, у старіших моделей: iPhone 3GS, iPhone 3G, iPad 4, iPad 3, iPad 2 Wi-Fi + 3G GSM. При цьому, намагаючись дістати сім-карту з Айпад, потрібно вставляти скріпку в роз'єм для ключа не перпендикулярно, а під кутом в 45˚.
  • Слот зліва внизу можна знайти тільки на На iPad Wi-Fi + 3G.

Порада

Використання скріпки найбільш популярно через її доступності та універсальності, але якщо скріпку в вашій ситуації не дістати, то її можна замінити іншими схожими предметами. Торець великий голки або дріт для цих цілей цілком підійдуть.

Витягуємо сімку з Айпад і айфона за допомогою підручних засобів?

Коли сімка застрягла …

Ви застосували трюк зі скріпкою, лоток висунувся, але витягнути повністю його так і не вдалося? Швидше за все, справа в сім-карті, яка невдало встала в лотку, заважаючи вилучення лотка з гнізда. Головне на цьому етапі не нервувати: намагаючись витягнути сім карту з застосуванням фізичного зусилля, ви ризикуєте зламати механізм. В цьому випадку, навіть якщо лоток увійде назад в слот, він не буде в ньому триматися, і вам доведеться фіксувати його в корпусі за допомогою скотча або ізоляційної стрічки.

Цікаве:  Як користуватися сучасною пральною машиною-автоматом?

Краще візьміть голку або лезо і спробуйте укласти сім-карту так, щоб вона не перешкоджала ходу, поки ви будете отримувати лоток. Так, робота копітка і може зайняти багато часу, але дана проблема цілком вирішувана, якщо набратися трохи терпіння і проявити крапельку вправності. Тільки не засовуйте голку надто глибоко всередину корпусу: там знаходяться інші деталі і елементи, пошкодити які неакуратним рухом простіше простого.

Також можна просто постукати гаджетом об стіл або іншу поверхню: якщо карта із задоволенням позує в лотку, то це може допомогти їй повернутися в потрібне положення, а вам — витягнути лоток повністю.

Порада

Багато власників айфонів і Айпад трохи обробляють краю навіть нових покупних сім-карт дрібним наждачним папером в якості профілактики цієї проблеми. Так карті буде легше надати потрібне положення в лотку, навіть якщо вона встала в розпірку, адже шорсткі краю та пластмасові задирки більше не будуть вставати на вашому шляху.

Витягуємо сімку з Айпад і айфона за допомогою підручних засобів?

Якщо лоток не висувається зовсім

Не потрібно фанатично тиснути на кнопку скріпкою, якщо при легкому або помірному натисканні лоток з айфона або Айпад так і не вийшов. Швидше за все, у вашому випадку за допомогою доведеться звернутися в сервісний центр, якщо, звичайно, ви не володієте корисним навиком розібрання і збирання подібної техніки. І вже точно поганою ідеєю буде спроба витягування лотка механічно: подковиріваніе ножем і іншими гострими предметами не тільки зіпсує вигляд техніки, але і може привести до більш серйозних поломок, якщо шматочок інструменту відламана і залишиться всередині. Ви ж не хочете, щоб ваш улюблений 5s або 4s постраждав ще сильніше?

Порада

Часто повне блокування слота відбувається, коли використовувана сім-карта була вирізана зі старої, яка не підходила за параметрами. Повірте, перевипуск карти пройде набагато швидше і грошей зажадає набагато менше, ніж подібна поломка айфона або Айпад. Не полінуйтеся замінити карту, щоб потім не довелося звертатися в сервісний центр за допомогою через свою ж необачність.

Деякі проблеми з айфоном або Айпад, такі як витяг сім-карти без застосування ключа, можна вирішити самостійно, але головне — пам'ятати, що сервісні центри існують не дарма і також готові надати допомогу в складному випадку. Дерзайте, але адекватно оцінюйте ситуацію і не панікуйте!

https://youtube.com/watch?v=SPCdsm59fE

Корисні матеріали

Close