ЗАХОДИ, наливають! 10 питань і відповідей про наливні підлоги

ЗАХОДИ, наливають!  10 питань і відповідей про наливні підлоги

Наливні підлоги Волма високо оцінені майстрами, в чиїх інтересах максимально комфортне створення ідеальних поверхонь.

Ці продукти вважаються досить молодими на ринку в порівнянні, наприклад, з традиційною стяжкою. Напевно тому із застосуванням цих матеріалів у наших споживачів виникає чимало запитань.

Пропонуємо вашій увазі відповіді на ряд питань, на які отримують наші технічні консультанти по «гарячій лінії» або на нашому сайті.

Питання 1. Робив заливку чорнової підлоги за допомогою «Нівелір-експрес» і помилився в розрахунках. Потрібно додати ще ок. 10 мм. Через якийсь час після заливки 1 шару можна заливати другий?

Відповідь: Перед заливанням перший шар повинен бути повністю висушений і загрунтований.
Процес висихання залежить від температури, вологості і провітрювання в приміщенні. Орієнтовна швидкість висихання становить 5 діб на 10 мм товщини слоя.Проветрівать можна починати через пару діб після заливки.

Питання 2. Чи можна укладати на стяжку товщиною 3 см, зроблену сумішшю Волма-Нивелир Експрес, електрична тепла підлога, на який згодом буде укладатися плитка? Яка мінімальна товщина стяжки в такому випадку?

Відповідь: Так, застосування наливної підлоги Волма-Нивелир Експрес по підставі з підігрівом можливо.
Варто враховувати, що якщо заливка буде відбуватися за роздільним шару, то товщина шару наливної підлоги бажана від 35-40 мм.

Питання 3. Підкажіть будь ласка яку суміш з Ваших продуктів я можу використовувати щоб залити двох жильний кабель теплої підлоги у ванній кімнаті. Під кабелем лежить: 3 мм теплоізоляції і металева оцинкована сітка 20х20 осередок. Товщина стяжки не більше 25мм. Площа теплої підлоги не більше 1, 4 м2. Тепла підлога займатиме середину простору у ванній і біля входу в неї.

Відповідь: Для заливки «теплої підлоги» в приміщенні з підвищеною вологістю (ванна кімната) рекомендую використовувати суміш Волма-Нивелир Арена.
До речі, 3мм шар теплоізоляції, з великою часткою ймовірності, працювати як теплоізолюючий шар не зможе. Потрібно бути готовим, що прогрівати доведеться всю плиту перекриття.

Питання 4. Чи потрібно використовувати демпферну стрічку по периметру кімнати при заливанні стяжки підлоги сумішшю Волма Нивелир-експрес? Товщина стяжки 35 мм, площа кімнати 25 кв. метрів. І аналогічне питання для кухні площею 14 кв. метрів, якщо планується в ній робити електричний тепла підлога.

Відповідь: Так. Демпферна стрічка необхідна для компенсації розширення розчину в момент затвердіння. При відсутності демпфера може провокуватися відрив від підстави шару наливної підлоги.

Питання 5. Купив Волма Нивелир експрес. На форумах пишуть, що з досвіду використання води потрібно додавати більше ніж вказано на упаковці. Чи вірно це? Як усунути передчасне схоплювання розчину?

Відповідь: Орієнтуватися необхідно на рекомендації на упаковці. Хоча можливі й виключення.
При певних (порушених) умовах зберігання сухі суміші можуть дещо змінювати свої характеристики.
При приготуванні розчину наливної підлоги головним критерієм контролю пропорцій води виступає розтікання готового розчину. 1 літр наливної підлоги Нивелир Експрес повинен розтікатися на гладкій рівній поверхні плямою в діаметрі 50-55 см.
На схвативаемость розчину наливної підлоги може впливати сильна поглинання підстави. Для зменшення впливу застосовують грунтування.

Питання 6. Як можна зняти надлишок висоти наливної підлоги після затвердіння? Шар 2-3мм, Зараз знімаю шкіркою. Чи можливо намочити трохи пол?

Відповідь: Застиглий підлогу вирівнюється тільки абразивним інструментом. Для прискорення роботи можна використовувати крупнозернистий абразив, наприклад зерно 40, 60.
Змочування може погіршити характеристики самої підлоги, це залежить від основи.

Питання 7. Увечері залили підлогу сумішшю «Волма нівелір-комфорт». Вранці виявилися нерівності (напливи). Зачистити шпателем не вдається. Чи можемо ми з ранку підлити (вирівняти) сумішшю ці місця, не отщёлкнется чи шар?

Відповідь: Цілком можливо вирівнювати перший шар наливної підлоги другим шаром, але з урахуванням деяких умов:
— мінімальний шар наливної підлоги необхідний для нівелювання розчину становить від 5 мм,
— заливку другого шару можна робити тільки після повної просушки першого шару і його обов'язкового грунтування.

Питання 8. Чи можна застосовувати наливна підлога Нивелир Експрес відразу поверх плит перекриття, без укладання на них чорнової стяжки? Перепади за рівнем приблизно 3-4 см. Чи потрібна укладання армуючої сітки при таких перепадах? Яку ґрунтовку і гідроізоляцію краще використовувати з даним видом наливної підлоги?

Відповідь: Застосування наливної підлоги Волма-Нивелир Експрес безпосередньо за базовим основи цілком допустимо.
Умовою застосування є відсутність видимих ​​тріщин або незаповнених швів. Всі стики плит повинні бути попередньо закладені.
Перепади в площині самого заснування в 30-40 мм допустимі. Єдино, бажано, що б ці перепади були лінійні, наприклад штроба або аналогічне поглиблення і не перевищували в рази середній шар загальної заливки.
Армована сітка при заливці наливного статі не потрібно.
По бетонній основі цілком достатньо знепилювання. Якщо шви закладаються цементним розчином, то такі поверхні рекомендується грунтувати складом типу Волма-Універсал, після їх висихання.
Гідроізоляція потрібна тільки для вологих приміщень.

Питання 9. Волма-нівелір: на мішку написаний термін висихання 7 днів. Підкажіть будь ласка, для шару 4 мм так само витримувати 7 днів до укладання ламінату, або термін висихання для такого шару менше?

Відповідь: За звичайних умов менше. Готовність шару (висихання) можете перевірити простим тестом з плівкою. Застеливши на ніч 1 кв.м. перевірте на наявність конденсату вранці. Якщо немає потемніння під плівкою, то підлогу висох і можна приступати до укладання ламінату.

Питання 10. Волма нівелір експрес створений на основі цементу або гіпсу?

Відповідь: Суміш Волма-Нивелир Експрес створена на основі комплексного мінерального в'яжучого, що складається з гіпсового та полімерного.Обращаем вашу увагу, що в даному матеріалі використані питання реальних споживачів наших продуктів (орфографія і пунктуація авторів збережена).
Якісь із питань можуть здатися наївними, а якісь виявляться цілком корисними і зможуть застерегти від помилок.
Сподіваємося, формат «питання-відповідь» здався вам цікавим. Будемо раді і далі ділитися досвідом і відповідати на питання.

Цікаве:  Терасна дошка з ДПК

У широкій лінійці Волма ви можете знайти відповідний продукт для вирішення практично будь-якої задачі.

ЗАХОДИ, наливають!  10 питань і відповідей про наливні підлогиЗАХОДИ, наливають!  10 питань і відповідей про наливні підлогиЗАХОДИ, наливають!  10 питань і відповідей про наливні підлоги

Корисні матеріали

Close