Засоби від запаху в пральній машині

Засоби від запаху в пральній машині Ідеальний засіб від запаху в пральній машині як воно має виглядати, і якими властивостями володіти? На це питання не так-то просто відповісти, тим більше що спочатку потрібно розібратися з причинами неприємного запаху, а вже потім приймати будь-які рішення з приводу використання коштів. У даній статті ми постараємося розібратися з питаннями вибору кошти для видалення запаху, а також причинами його появи.

Огляд народних засобів

Перш ніж шукати відповіді на запитання: чим прибрати запах з пральної машини, необхідно подумати про причини його появи. Тут все просто, усунеш причину появи запаху, усунеш і сам запах, тим більше що знайти таку причину не так вже й складно. Отже, що може породжувати неприємний запах з пральної машини?

 1. Запах можуть народжувати стічні води, які завдяки «сифон ефекту» потрапляють з каналізації назад в бак пральної машини. Причина: неправильно встановлений слив.

Зливний шланг пральної машини необхідно підключати до каналізації через коліно, в іншому випадку може виникнути «сифонний ефект».

 1. Запах породжують бактерії і цвіль, що живуть в пральній машині, а скупчилися вони там тому, що користувач не здійснює поточний догляд за домашньою помічницею.
 2. Гострий хімічний запах можуть породжувати залишки порошку. Якщо порошок неякісний і погано розчиняється у воді, його залишки починають виділяти досить неприємний аромат. Вирішити проблему можна чищенням машини і заміною порошку.

Отже, з причинами появи запаху з пральної машини погано-бідно розібралися, тепер розглянемо саморобні домашні засоби, за допомогою яких можна почистити автоматичну пральну машину і видалити неприємний запах від неї.

Засоби від запаху в пральній машині Лимонна кислота. Пахне цвіллю і каналізацією апарат для прання можна дуже добре очистити лимонкою. Якщо машинка належним чином підключено до каналізації і неприємний запах виходить від неї лише через скопилася всередині бруду, вже після першої чистки ви відчуєте різницю, а повторна очищення зніме питання остаточно. Як здійснюється подібна чистка?

Беремо близько 200 м лимонки, засипаємо її в лоток для порошку в відсік для основного прання. Далі нам необхідно переконатися, що в барабані немає речей, потім закрити люк і запустити програму прання на 1, 5-2 години при температурі 90-95 С.

Оцтова есенція. Почистити пральну машину можна і за допомогою оцтової есенції. Оцет взагалі вбиває всякий запах і бруд, проте він і сам пахне досить неприємно. Зате оцтове амбре випарується за 2-3 дня, забравши з собою і будь-які інші сторонні запахи. Як зробити чистку?

 • Наливаємо чверть склянки оцтової есенції і розбавляємо її водою наполовину.
 • Запускаємо тривалу прання при температурі 90-95 С, а потім, коли вода почне набиратися в машинку, відкриваємо лоток для порошку і наливаємо в нього оцет (в відсік для основного прання).
 • Чекаємо завершення програми. Після того як машинка закінчить прання, запускаємо окремо полоскання з додаванням кількох крапель ефірного масла — це допоможе відбити запах оцту.
Цікаве:  Типи сушки в посудомийних машинах

Відбілювач. Далеко не найкращий, але цілком допустимий спосіб почистити машинку зсередини від бруду, позбавивши її заодно і від неприємного запаху. Захоплюватися цим способом не варто, але пару раз в рік таку чистку потрібно проводити обов'язково. Чистка за допомогою відбілювача проводиться також як і чистка за допомогою оцту. Беремо 100 мл відбілювача і наливаємо його в відсік для основного прання, запускаємо режим прання при температурі 90-95 С на високих оборотах протягом 1, 5-2 годин.

Огляд фабричних засобів

Деяким домашні засоби можуть здатися неефективними і ненадійними і вони вважатимуть, що краще скористатися фабричним порошком для чищення, на який виробник дає гарантію, ніж сипати в машину казна-що. Раціональне зерно в цьому є, правда і заплатити за фабричний порошок для чищення машинки доведеться не в приклад більше, ніж за ту ж пачку лимонної кислоти, але не будемо забігати вперед.

Фрау Шмідт. Універсальний очищувач для пральних і посудомийних машин, який позбавляє нутрощі «домашньої помічниці» від будь-якого бруду, цвілі, мікробів і, звичайно, неприємних запахів. Пачки кошти вистачає на 2 чистки. Розкриваємо пакет з порошком, висипаємо його в лоток для миючих засобів та запускаємо тривалу програму прання при високій температурі. Уже після першої чистки буде помітний результат — запах зникне.

Очищувач Фрау Шмідт підходить в рівній мірі, як для пральних, так і для посудомийних машин.

Засоби від запаху в пральній машині

Нагару. Дуже ефективне, концентрований засіб для очищення пральної машини з Японії в таблетках. За рахунок унікальної формули таблетки швидко розчиняються у воді всередині пральної машини, розм'якшуючи і видаляючи бруд і цвіль. Після чищення ви замість неприємного запаху отримаєте тонкий аромат цитрусових, який буде виділяти барабан пральної машини.

Засоби від запаху в пральній машині

Засіб Fine від Well Done. Високоефективне таблетованій засіб, який допомагає не тільки видалити з машини неприємні запахи, а й очистити її від бруду, що скопилася всередині. Fine залишає після себе неприємний хімічний запах, але він незабаром випаровується і пралка починає пахнути нейтрально. Наші фахівці рекомендують цей засіб як перевірене і недороге.

Засоби від запаху в пральній машині

Гігієнічний очищувач для пральних машин Dr.Beckmann. Чудовий засіб з Німеччини, яке відмінно справляється з будь-якими забрудненнями осілими всередині пральної машини. Dr.Beckmann з першого разу прибирає велику частину водного каменю, 99% цвілі, 99% іншого бруду. Очищувач не залишає після себе неприємного запаху, тому свіжістю і чистотою машинки ви зможете насолодитися вже відразу після чистки. Застосовується Dr.Beckmann також як і всі попередні засоби для чищення пральної машини описані нами раніше.

Цікаве:  Насос для поливу в саду з пральної машини

Засоби від запаху в пральній машині

Про застосування засобів

Про те, як правильно використовувати кошти від запаху для пральної машини ми вже побіжно розповіли в рамках попередніх пунктів, проте в даному випадку дуже важливо уточнити порядок застосування порошків і таблеток. У яких випадках краще брати порошок, а в яких таблетки? Коли взагалі не варто використовувати засіб для очищення? Про все це поговоримо в рамках даного пункту.

Засоби від запаху в пральній машині Якщо пральна машина всередині дуже брудна, таблетками її очистити неможливо, а також не можна видалити неприємні запахи, які цей бруд породжує. З досвіду знаємо, що засіб у вигляді порошку, в таких випадках, виявляється більш ефективним, але і воно не в змозі очистити бруд повністю з першого разу, так що приготуйтеся до його повторного використання.

Якщо є підозри, що джерелом запаху є каналізація, або якісь інші фундаментальні причини, спочатку усуньте ці причини, а вже потім приступайте до хімічному очищенню пральної машини. Варто згадати також і те, що при наявності серйозних вапняних відкладень на тене пральки, їх різке видалення може призвести до того, що шматки накипу застрягнуть в зливний системі пральки, проте таке трапляється нечасто.

Загальні правила застосування засобів для очищення пральної машини зводяться до того, щоб вчасно засипати їх в лоток машинки, та запустити правильну програму прання. Вибір останньої цілком і повністю буде залежати від марки і моделі вашої «домашньої помічниці».

профілактичні заходи

Щоб неприємний запах і бруд надалі не утворювалися всередині пральної машини, необхідно регулярно виконувати ряд простих дій і ні в якому разі не забувати про них.

 • Якщо пральна машина неправильно підключена до каналізації, повторно підключіть її самі або найміть для цього фахівця. У статті Установка і підключення пральної машини своїми руками докладно описаний даний процес.
 • Хоча б 1 раз в півроку влаштовуйте хімічне чищення нутрощів машини за допомогою домашніх засобів або фабричних порошків.
 • Після кожного прання навстіж відкривайте люк машинки для провітрювання, крім того витягуйте лоток для порошку, щоб він теж просох.
  Засоби від запаху в пральній машині
 • Після кожного прання, м'якою ганчіркою насухо протирайте манжету люка, нутрощі барабана, кришку люка, і лоток.
 • Після кожної третьої прання викручуйте сміттєвий фільтр, зливаючи з дна бака пральної машини залишки затхлій води. Сам фільтр, заодно, також потрібно чистити.

На закінчення, відзначимо кошти від запаху і засоби очищення пральної машини — це, в загальному і цілому, одне й те саме. Якщо виберіть добре очищає засіб, значить і від запаху вам вдасться позбутися нехай і не відразу, оскільки деякі чистячі порошки самі випромінюють неприємне амбре. Можна скористатися як домашніми засобами, так і новомодними фабричними порошками і таблетками, тут ніхто нікого не обмежує — вибір за вами!

Цікаве:  Помилка tE на пральній машині LG

Корисні матеріали

Close